Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogyan tudom elérni hogy a...

Hogyan tudom elérni hogy a gépem érzékelje a router?

Figyelt kérdés
Ujraraktam a gépemet és a rendszer ugy van hogy az adsl modemből megy egy kábel a routerba a routerből pedig egy másik a gépbe amiota ujraraktam nem veszi észre a hálozatot a hibakereső azt adja hogy nincs megfelelően telepített hálozati adapter a router jo mivel wifi van.

2013. júl. 23. 14:39
 1/4 anonim ***** válasza:

Akkor talán előbb a gépeden kéne megnézni,hogy működik-e a hálókártya.

Lépj fel az alaplapgyártó oldalára és ott keress drivert.

2013. júl. 23. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem is elfelejtetted feltenni az alaplapi drivert.
2013. júl. 23. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

köszönöm az ötletet megnéztem hogy milyen alaplap van benne felmentem a gyártó honlapjára ám ott többfajta drivert tudok rá letölteni küldöm a linket

[link]

az oprendszer windows 7 64 bit vki mondja meg hogy a probléma orvoslására melyiket töltsem le?

2013. júl. 24. 12:08
 4/4 anonim ***** válasza:
Mikor kiválasztod az oprendszert,akkor a LAN rész alatt lesz. Nálam kettőt hozott ki. Leszeded az elsőt,ha nem megy vele,akkor a másodikat rakd fel. Ennyi.
2013. júl. 24. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!