Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Facebook-on szeretném hogy...

Legly kérdése:

Facebook-on szeretném hogy értesítést küldjek, de mikor beállítom akkor telefonon keresztül se tudok belépnni a facebook-omba! Miért lehet ez? Többi lent

Figyelt kérdés

Az a probléma, hogy megtaláltam, de a telefonomon nem tudok akkor bejelentkezni, olyat ír ki hogy "Előbb jelentkezz be", asztali gépnél be is jelentkeztem, ott kaptam olyan értesítést hogy "valaki beakart lépni egy ismeretléen eszközről, tudatsd velünk hogy te vagy az." oké, megcsináltam, én voltam, utána ismét be akarok telefonról lépni és ugyan ide jutok.


Telefonszámom be van állítva!



2013. júl. 24. 18:18
 1/3 anonim ***** válasza:
Mit jelent az, hogy: "Facebook-on szeretném hogy értesítést küldjek"?
2013. júl. 24. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

elnézést, rosszul fogalmaztam, tehát:


Szeretném, hogy a Facebook küldjön a telefonomra egy értesítést ha bármilyen ismeretlek eszköz bejelentkezik, vagy be akar jelentkezni.

2013. júl. 25. 17:46
 3/3 anonim válasza:
Ezt hogy lehet megcsinálni? hogy kell ezt beállítani?
2014. júl. 1. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!