Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Online Játékoknál hogyan...

Online Játékoknál hogyan tudom megoldani hogy ne lagoljon? Meglehet ezt oldani vagy van erre szoftver vagy valami ami ebben tudna esetleg segíteni?

Figyelt kérdés
2013. júl. 24. 21:26
 1/5 anonim ***** válasza:
igen, bővíteni kell a gépet! vagy maximum annyit tudsz még tenni de nem hiszem hogy sokat segít hogy lefuttatsz egy ccleanert,töredezettségmentesítést,vírusirtást!(normális vírusirtóval)
2013. júl. 24. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
kösz a választ.akkor gondolom arra gondoltál hogy jó alkatrészek meg stb. gondoltam hogy valami ilyesmi lehet de még a netre is gondoltam.
2013. júl. 24. 21:50
 3/5 anonim ***** válasza:
a nettel nincs baj, mert azok az "online" játékok letöltődnek a számítógépre ideiglenesen, és onnan futnak, tehát a futásukhoz nem is kell folyamatos internetelérés. ebben az esetben főleg a kevés memória, a gyenge processzor, és a kevés szabad vinyóterület szokott lenni a baj, proci minimum legyen 2,5GHz, RAM legyen 1GB DDR2 vagy több, szabad területnél meg 1GB az alsó határ. ha ezek stimmelnek, és még mindig akadozik, akk böngésző újratelepítés, flash player és java frissítés, végső esetben windows újratelepítés. az meg egy másik dolog, és személyes vélemény, hogy egy böngészős játék miatt nem éri meg ennyit szarozni.
2013. júl. 24. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
ez esetben megszabadulok néhány dologtól a gépemen,nem olyan online játékokra gondoltam hogy itt interneten hanem úgy online hogy például Halo meg ilyenek.gondolom ezt is így kell akkor megoldani
2013. júl. 24. 22:14
 5/5 anonim ***** válasza:
így, hogy nem a böngészős játékokra gondolsz, még egy infó fontos lenne: FPS lagg, vagy magas a ping? ha a ping magas, az azért lehet, mert egyéb szoftverek is használják a netet, pl bittorrent, vagy a böngésző, ha FPS lagg, akkor meg a kevés vagy lassú memória, gyenge vidikártya, gyenge proci, kevés vinyóterület, és a túl magas grafikai beállítások jelenthetnek problémát.
2013. júl. 30. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!