Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Egy blood elfnek hogy lehetne...

Egy blood elfnek hogy lehetne farkas, vagy kodo mountja?

Figyelt kérdés
Amikor wowozok (lich king) mindig látok olyan blood elfeket, akik farkason, kodo bullon, vagy raptoron lovagolnak, de ha én elmennék venni, nem hozza be a vevő panelt, helyette azt irja, hogy nem vehetem meg. Miért van ez, és hogyhogy a többi blood elf meg tudta venni? 52-es pala vok am.

#farkas #mount #World of Warcraft: Wrath of the Lich King #WoW #Blood Elf #Orgrimmar #World of Warcraft: The Wrath of The Lich King #Thunder Bluff
2013. júl. 25. 10:38
 1/3 anonim ***** válasza:
40-től lehet trainelni a Master Ridinget ha jól tudom, ha nincs ki trainelve akkor csináld meg:)
2013. júl. 25. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Csiß ***** válasza:

2 megoldás létezik.


1) Kirepuzod (pl Orgrimarral) az exaltedet,és vásárolhatsz farkas mountot.

2) Gyüjtöd a honort (vagy amit be lehet váltani tört szerveren pvp rewardokra),és veszel a pvp venortól neked tetsző mountot.

2013. júl. 25. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi, ilyen magas szinten milyen questekkel lehet og-t kirepuzni?
2013. júl. 28. 21:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!