Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Ha túl sokszor változtattam...

Ha túl sokszor változtattam meg a nevem Facebook-on és ezt írja ki: "Jelenleg nem tudod módosítani a nevedet, mert már túl sokszor változtattad meg" akkor hogy tudnám ezt semmissé tenni és újra megváltoztatni?

Figyelt kérdés

2013. júl. 25. 10:58
 1/1 anonim ***** válasza:

Nem lehet többször megváltoztatni, ahogy írja. Különleges élethelyzeteid lehetnek, ha neked háromszor vagy többször is megváltozott az anyakönyvezett neved. Mert ez a funkció erre való, ha megváltozik az _igazi_ neved, át tudd írni. De ha mégsem, és szórakozásból használtad kitalált divatnevek vagy becenevek használatára, akkor ez a funkció pont azért korlátozott, hogy megállítson. Ha korlátlan lenne, sosem fejeznék be, így viszont a korlátozott módosítás megtanít(aná) felelősen gondolkodni a tagokat.


Felülbírálni nem tudod a tiltásokat vagy limitált beállításokat. Ilyenkor vagy azzal a névvel használod tovább amin most van, vagy amit még enged módosítani, vagy új profilt kell készítenek. Ügyelve arra hogy arra használd a beállításokat amire való.


Ha hamis nevet adsz meg vagy kitaláció, és azt valaki jelenti, akkor a profilodat felfüggesztik. Addig nem léphetsz be amíg nem küldöd el a személyid másolatát, hogy lássák valós személy vagy. Ezt követően letiltják a névváltást hogy ne is próbáld újra megcsinálni ezt. Pont emiatt az "xy vagyok" és hasonló profilnevek teljesen értelmetlenek.

2013. júl. 25. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!