Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » A férjem folyton kitörli az...

A férjem folyton kitörli az előzményeket, engem pedig érdekel, milyen oldalakat nézeget, amikor nem vagyok otthon. Lehetséges ez?

Figyelt kérdés
2013. júl. 25. 16:36
 1/9 anonim ***** válasza:
persze, az internet szolgáltatódtól kérdezd!
2013. júl. 25. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
65%
Természetesen lehetséges. Kérdezd meg a férjedet!
2013. júl. 25. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
60%

Mármint lehetséges-e, hogy folyton kitörli az előzményeket, vagy lehetséges-e, hogy téged érdekel, mit nézeget? Melyik a kérdés? Tudod mit? Mindegy, a válasz mindkettőre az, hogy igen.


Persze feltételezem, hogy azt akartad megkérdezni, lehetséges-e, hogy megtudd, mit nézeget. Majd válaszolok rá, ha képes leszel egy ilyen egyszerű kérdést megfogalmazni. (Ha esetleg a hogyanra is kíváncsi vagy, kérdezd meg azt is!)

2013. júl. 25. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Egyrészt se jogilag se emberileg semmi közöd nincs hozzá, hogy ő miket olvas ha nem akarja elmondani, másrészt pedig természetesen lehetséges, hogy ilyen liba legyél, sőt az is, hogy kiderítsd, hogy miket nézeget.
2013. júl. 25. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Kaphatnék valami értelmes választ arra, hogyan lehet kideríteni, hogy miket nézeget? Előre is köszönöm.
2013. júl. 25. 16:50
 6/9 anonim ***** válasza:
nem
2013. júl. 25. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Ha privát füleket használ a böngészőben, annak nem marad nyoma a gépben.


Amúgy csatlakozom az előző kommentekhez. Ennyi magánélet

még egy házasságban is kijár mindenkinek. Ha meg nem bízol benne, akkor inkább a párkapcsolatok topikban kell tanácsot kérned.

2013. júl. 25. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 SimkoL ***** válasza:

Mint programozó: Igen lehetséges.

Mint ember és férj: Még a felmerülő gondolatért is elítéllek. Saját gyerekeim után sem nézem meg, hogy miket nézegetnek.

2013. júl. 25. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
szerintem meg természetes hogy kíváncsi vagy, ha nem lenne vaj a füle mögött akkor nem lenne oka kitörölni az oldalakat. sajnos nem tudom hogy ha az előzményekből eltünteti hol lehet megnézni, úgy tudom akkor is marad valami nyoma. de akár blöffölhetsz is hogy mit láttál. ne hagyd magad!
2013. júl. 27. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!