Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Az internetkapcsolatom állandó...

Az internetkapcsolatom állandóan megszakad. Már egy csomó mindent kipróbáltam - mit tehetek még?

Figyelt kérdés

Részletek: 2 gép van. Az egyiken minden tökéletes, a laptopon van gond (és ez a fő gép) hogy mindig elbontja a netet: csak akkor lesz újra (kb 5-10 percig), ha megszakítom a vezeték nélküli kapcsolatot (LETILTÁS) és újra engedélyezem. Tuti hogy a laptoppal van a baj, de nem is a chrome-mal, mert semmi más böngésző sem kap netet. Vezeték nélküli hál.kapcs-ot használok, a forgalomnál a hibák száma csak nő. win xp van rajta, de az sem egy normális verzió, újrarakni nem tudom, se cd-m nincs már meg, se szakértelem. Kérlek, tudnátok kicsit segíteni, hogy milyen free vírusirtóval vagy mivel próbálokozzak, mert ez szerintem valami vírus cucc. (?) AVG van a gépemen. Már kikapcsoltam az avg tűzfalát az xp tűzfalat engedélyeztem megint, de volt, hogy úgy kísérleteztem, hogy minden ki volt kapcsolva, próbálokoztam, de mindig ugyanaz lesz: kis működés után megszakad.... Rendszervisszaállítást is bejátszottam, semmi változás.

Tehát nem a szolgáltató a hibás, hanem az én laptopom...

ui.: a forgalomnál mindig folyamatosan növeli a veszteséget de még nem szakadt meg.



2013. júl. 26. 10:56
 1/7 P.O.C. ***** válasza:
Válts csatornát a Wi-Fi routeren.
2013. júl. 26. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tanácsot. Nem kukacoskodni akarok, de nem a routerrel van a gond: a másik gép is wifin kapja a netet és az tökéletes, bocs, ha azt nem írtam, hogy az is vezeték nélkül kapja. Itt sajnos helyi megoldás kell. :(
2013. júl. 26. 11:33
 3/7 A kérdező kommentje:
már kb 5percenként megy el, és csak akkor van net, ha mindig nyitva van a "hálózati kapcsolatok" és ott a bal egérrel letiltás, majd utána csatlakozás-t nyomok. Please, SOS.
2013. júl. 26. 17:59
 4/7 anonim ***** válasza:
Próbáld meg frissíteni a vezetéknélküli adaptered driverét!
2013. júl. 28. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Hogyan??? Nem értek hozzá. :'(
2013. júl. 28. 22:01
 6/7 A kérdező kommentje:
a wifi routerem TL-WA5110G ... ez mond valakinek valamit?.... :( félóránként kb 3-5 percre jön vissza a net... De a másik gépen TÖKÉLETES A NET - a laptop beállításait kellene megpiszkálni. A szolgáltató ezzel nem foglalkozik én meg nem tudok bemenni sehova..... help. pls...
2013. júl. 28. 23:34
 7/7 A kérdező kommentje:
Annyi volt a gond, hogy az alap vezetékes kapcsolaton kellett új jelszót adnom. Azóta tökéletes minden. De azért köszi a segítő szándékokat!
2013. aug. 4. 19:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!