Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Kaptam egy email-t a citromail...

Htfshgfjhfuvhftzdhjf kérdése:

Kaptam egy email-t a citromail-tól. Nem tudom mit csináljak?

Figyelt kérdés

Kaptam egy olyan levelet, hogy:

"Tisztelt Felhasználó!


A felhasználási feltételeknek megfelelően rendszerünkben törlésre kerülnek azok a felhasználók, akik 3 hónapnál régebben jelentkeztek be a webfelületre. Kérjük, amennyiben továbbra is használni szeretnéd a fiókod, abban az esetben 3 napon belül jelentkezz be a levelezőrendszerünkbe a weben a ...45@citromail.hu címeddel. Ellenkező esetben törlésre kerül az elérésed és a fiók teljes tartalma! Nem számít belépésnek a POP3 vagy IMAP lekérdezés, ezért mindenképpen a [link] weboldalon hajtsd végre fiókod meglátogatását.

A törlés akkor is megtörténik ha POP3, IMAP kapcsolatokon keresztül rendszeresen használtad a fiókot, ekkor is be kell jelentkezni a webre legalább 3 havonta.

Javasoljuk, hogy postafiókod megszűnése esetén minden egyéb szolgáltatásnál is módosítsd e-mail címedet, ahol ezt adtad meg a használathoz.


Megjegyzés : Ezt a levelet a Citromail automatikusan küldi minden érintett felhasználójának, kérjük ne válaszoljon rá!


Üdvözlettel,


Citromail Team"

(A ... az email címem)Ezzel a névvel nem tudok bejelentkezni, mit tegyek?



2013. júl. 26. 17:38
 1/2 Gábor_79 ***** válasza:
Nem lehet, hogy késve olvastad a levelet és mostanra törölték? Több névvariációt is próbáltál, vagy a jelszóra emlékezel rosszul. Azonkívül nem tudom mi lehet.
2013. júl. 26. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Minden nap megnézem a leveleimet, azzal az email-el amit küldtek (454-re végződik) nem tudok belépni, csak azzal amivel eddig.
2013. júl. 27. 08:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!