Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Weboldal letiltása!?

Weboldal letiltása!?

Figyelt kérdés
Nos, adott a gépem, amit a b.nőm is használ és hát eléggé sokat ül a gép előtt (csak hogy szépen írjam) (pl.: myvip, iwiw, stb...) Ha valaki tud valami tippet arra, hogy hogyan lehet ezeket az oldalakat letiltani, (nem ilyeneket várok, hogy húzzam ki a kábelt a gépből meg stb.) az kérem ossza meg velem is!
2009. okt. 22. 22:21
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
30%

fiú vagy? a barátnődnek miért akarsz rosszat? :O

talán beszélj vele,ne rögtön ilyenhez folyamodj

2009. okt. 22. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
34%
Jól mondja az előttem szóló. Tudom, hogy lehet megcsinálni, de első lépésnek ez nagyon nem egy jó dolog. Előbb mindenképpen beszélj a leányzóval és oldjátok meg valahogy kompromisszumosan, egyenlő felek módjára a dolgot - ne basáskodj fölötte. Ha nem hallgat a jó szóra, akkor már ehet tiltani, de nem ezzel kellene kezdeni rögtön. :)
2009. okt. 22. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
23%

Ezzel a kapcsolatotokat riszkírozod, szóval jól gondold meg mit teszel. Ha fontos neked, és elsőre úgy tűnik, hogy kommunikációval nem megoldható a probléma, akkor se add fel. Adj neki okot arra, hogy miért jobb mást csinálni, esetleg arra, hogy miért rossz ez a cselekvése. Próbálj rá hatni, próbáld átnevelni.


Ha már minden kötél szakad, és ő továbbra is ragaszkodik folytatja a magatartását, az azt jelzi, hogy nem vagy annyira fontos neki, mint a szenvedélye.


Ennél a pontnál jött el az ideje, hogy esetleg megtiltsd a gépeden ezeknek az oldalaknak a böngészését, vagy hogy egyszerűbb módon, elhagyd barátnődet..

2009. okt. 22. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
96%

talán jobb lenne a kérdésére válaszolni és nem a szent dumát nyomni...részben igazatok van de ilyenen már énis gondolkodtam...mindenki tudja hogy mit csináll ha meg nem akkor magára vessen!itt nézz körül, tuti találsz megoldást:

[link]

[link]

[link]

2009. okt. 22. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
90%
Előttem szólóhoz csatlakoznék... ez itt ugyanis nem a Párkapcsolat kategória, nem az volt a kérdés, hogy hogyan oldja meg ezt a helyzetet kettejük között. Nosza, lehet lepontozni engem is :-) Amúgy ha van tűzfal programod, akkor abban is be tudod állítani. Ha beírja a letiltott oldal címét, akkor egy olyan fog megjelenni, hogy az oldal hozzáférését a tűzfal megtiltotta. Ha routert használsz, akkor az a legjobb, ott a legegyszerűbb és leghatékonyabb tiltani.
2009. okt. 23. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Tudtam, éreztem h ezek fognak jönni! Már kb. 3 hónapja rágom a fülét, hogy ne gépezzen annyit hanem inkább velem foglalkozzon! De nem ez volt a kérdés!
2009. okt. 23. 11:06
 7/18 A kérdező kommentje:

Nos, akkor felejtse el mindenki azt a részt h a b.nőm miatt akarok letiltani 1-2 oldalt! Inkább mert olyan kedvem van, hogy le akarok tiltani 1-2t!

egyébként Sunbelt Personal Firewall-t használok de nem találtam benne semmit ami erre vonatkozna!

Más tipp?

2009. okt. 23. 11:12
 8/18 anonim ***** válasza:
100%

Pofonegyszerű.


Bemész a Windows-od System32 könyvtárjába, abban is etc meg Devices - vagy fordítva, mindegy, lényeg, hogy egy kiterjesztés nélküli "hosts" fájlt keress. Ha ez megvan, nyisd meg wordpaddel, majd a végére pötyögd be a letiltani kívánt címeket úgy, hogy előttük egy szóköz kihagyással ott legyen a fájlban látható négytagú szám is.

Tehát pl.


xxx.xxx.xxx.xxx www.weboldal.com


Majd elment, kilép. Oldal letiltva. Annyit írsz be, amennyit akarsz, csak mindegyiket új sorba kell, egymás alá.

2009. okt. 23. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
Illetve pardon - NOTEPAD, nem wordpad.
2009. okt. 23. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen! Ez működik! és mellesleg nem játszik agyturkászt! :D Thanks!
2009. okt. 23. 14:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!