Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Melyik a legjobb és legolcsóbb...

Melyik a legjobb és legolcsóbb internet szolgáltató Magyarországon?

Figyelt kérdés
nekünk t-home-val van szerződésünk 2 évre 1mb/s de torrenten átlag olyan 100kb/s -.-" minden rendben van cmd-ben lefuttattam a vizsgálatokat a moden/router tökéletesen kommunikál dns címeket is néztem másikat,akkor néha jó volt 600kb/s jah de csak kb 30 percig utána megint a za szar van hogy egy 3 perces vidit nme birok megnézni youtuben és lerakja 144p-be és akkor is megáll :@@@.Szóval szerintem csak a szolgáltatóval lehet a baj ti mit ajánlotok?
2013. júl. 27. 13:10
 1/3 tamasoft ***** válasza:
100%
A T-home-ra sok a panasz, és drága is. Vezetékesek közül az egyik legdrágább. UPC jó ár/érték, ha jó csomagot ki tudsz alkuni, vagy fogni. De ott a DIGI is pl. ami bagóért adja a széles sávot. Kérdés, hogy nálatok lehet e válogatni.
2013. júl. 27. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
kérjetek több adatforgalmat.. és akkor gyorsabb lesz is lesz viszont drágább is de nem olyan nagyon sokkal..nekem 10mb/s sebességű én ezt ajánlanám neked..
2013. júl. 27. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
elvielg lehet megnéztem a régiókat msot thome-net-tv-teló van ami kb 6 ezer az a baj h apám ehez hüyle és ő csak azt tudja h internet az internet miért fizessen többet ha így is kap -.-" persze h lassabbat és szarabbat és most kötötte meg a 2 éves hűséget -.-..... akkor már m1 mire újat lehet rendelni én még fősulin/1etemen leszek szal tök 8
2013. júl. 27. 13:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!