Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Mondanátok egy komoly vélemény...

Mondanátok egy komoly véleményt a csatornámról? Youtube.com/user/Slendyproject

Figyelt kérdés
12 vagyok és nem tartom magam olyannak mint amit a társadalom mond a korombeliekről sokak szerint érettebb vagyok. De ez most nem is fontos. Feltöltöttem pár videót yt-re (Tudom helyesírásilag ez nem volt valami szép) és kíváncsi lennék a véleményetekre.Nem szeretném abbahagyni és meg kérnék mindenkit hogy az ilyenektől kíméljen: De szar vagy hülye 12 éves!!!!!! és a többi ehez hasonló választ sem kérném. Köszönöm mindenkinek a tanácsokat! :)

2013. júl. 27. 17:11
 1/4 anonim ***** válasza:
A nagy videósok mind azt mondják, Minecrafttal ne kezdj, vagy már egyáltalán ne foglalkozz :) Hülyeség. Nincs rossza hangod a videózáshoz, kissé még harsány, de ez idővel elmúlik :) Én annyit mondanék, hogy magadnak csináld, a saját szórakoztatásodra és ne törődj azzal, hogy van e néző. Ha átéled és örömödet leled abban, amit csinálsz, megjönnek, ha a nézőszám miatt befordulsz, tuti nem jönnek :) Plusz én még csinálnék valami mást, valami egyedit, vagy vlogot. Azt mondod érettebb vagy a kortársaidnál. Beszélhetnél erről, lehetnél a pozitív példa. Csak egy ötlet.
2013. júl. 27. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Úgy ne kérj véleményezést, ha nem tudod elfogadni a negatív kritikát.


"nem tartom magam olyannak mint amit a társadalom mond a korombeliekről sokak szerint érettebb vagyok"


Ennek ellentmond a csatornád tartalma. Tucat. Manapság minden 12-15 éves srác Minecraft videókat tol. Én speciel nem értem, ki az, aki másnak a játék közbeni sikongatására kíváncsi.


Annyival "kúlabb" a csatornád, hogy csináltál hozzá pár filmtrailer jellegű videót, amik egyébként egész jók.


Folytasd nyugodtan, nem mondom, hogy szar, vagy ne csináld.

Csak ha másnak és érettebbnek gondolod magad és ezt hozzá is fűzöd, akkor csinálj valami mást és érettebbet (is).


A barátaid biztos csípik, te pedig nyilván örömödet leled benne, tehát sem az én, sem mások véleménye miatt nem fogod abbahagyni.

2013. júl. 27. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nagy videósként mondom:


Gameplay,minecraft egymás hegyén.

Ne ezzel kezdj mert már tele van velük az egész YT.


legyen saját ötleted,szórakoztató videót csinálj.

2013. júl. 27. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen mindenki válaszát. Őszintén mc-n én is elég sokat gondolkoztam de végül ha kipróbálom nem lehet akkora gond meglátom milesz-szel rábólintottam.

Viszont egy haverral (erős túlzás azt véve mi lett belőle késsöbb)kezdtem amit nem részleteznék de a lényeg hogy már egyedül csinálom viszont élvezem és örülök annak a pár ( általában 30-40 de a legmagasabb videómegtekintésem 170 körül van) embernek ami nem sok de értékelendő. viszont igaz hogy negatív kritika hallatán nem abbahagynám hanem próbálnék javítani amin csak lehet. Még egyszer köszi mindenkinek.

2013. júl. 27. 21:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!