Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogy tudom egy törölt facebook...

Hogy tudom egy törölt facebookos ismerősöm újra bejelölni?

Figyelt kérdés
Már nem találom az ismerőseim ismerősei között sem....

2013. júl. 28. 11:19
 1/7 anonim ***** válasza:
Akkor rákeresel a keresőben. Ha ott sem találod, akkor vagy nevet váltott, vagy letiltott, vagy törölte magát.
2013. júl. 28. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Vagy a kérdező tiltotta le és ezzel együtt törlődött is az ismerős listából.Adatvédelmi beállításoknál nézed meg a tiltás menüpont alatt, ha ott van, akkor vedd le a tiltást és megtalálod.
2013. júl. 28. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszi! Megnéztem de nincs a blokkolt listámban. A keresőbe is hiába írom be ott se találom...és mivel ez tegnap este történt és neki esze ágában sem volt törölnie magát így ez is kizárható csak úgy mint a névváltoztatás! Uh. várom a további opciókat! :) (amúgy csak simán "unfriend-eltem")
2013. júl. 28. 13:58
 4/7 A kérdező kommentje:
Azt hittem ha törlöm attól még ha később beírom a nevét ugyanúgy megtalálom és be tudom jelölni.... Az üzenetei megvannak de a neve helyén csak"facebook user" van kiírva...szóval fogalmam sincs mivan!?!?
2013. júl. 28. 14:02
 5/7 anonim ***** válasza:
Facebook profil linkjét vagy id-jét kellett volna megjegyezni és csak bemásolni a böngésző címsorába, ha nem tiltott le, akkor azzal ki kell adnia őt.De mivel nincs meg, így ez kihúzva..Bár megkérhetnéd valamelyik közös ismerősötöket, hogy linkelje neked az unfriendelt valakinek a profilját.
2013. júl. 28. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Megkaptam a linket de így sincs meg (azt írja,hogy vagy hibásan adtam meg vagy törölték az oldalt-jól írtam be és nem törölte a profilját sem mert az egyik barátomon kersztül megnéztem és fennt van még mindig)

Uh. még mindig várom a megoldást!!!!! Nincs olyan opció a facen amivel visszavonhatom valahogy a törlést....?!??

2013. júl. 28. 21:02
 7/7 anonim ***** válasza:
nincs. ha jól írtad be a linket, akkor vagy te vagy ő tiltotta a másikat. ha neked nincs a tiltott listában, akkor ő volt. esetleg felfüggesztette magát. de persze az is lehet, hogy a linket írtad el.
2013. júl. 29. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!