Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Letöltöttem egy programot a...

Letöltöttem egy programot a gépemre, és azóta az interneten ha megnyitok egy Új lapot, akkor egy ismeretlen oldal jelenik meg. Mit csináljak hogy újra az új lap nyíljon meg?

Figyelt kérdés
Chrom-ot használok, és a programot azóta már töröltem.
2013. júl. 28. 18:06
 1/7 anonim ***** válasza:
Milyen böngészőt használsz? Beállítások - keresőmotorok kezelése
2013. júl. 28. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Most látom, oda írtad. Bocs.
2013. júl. 28. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Chrome-nál Beállítások >> bővítmények

És itt a bővítményeknél nézd meg nincs-e feltelepítve valami számodra ismeretlen bővítmény. Ha igen, ne engedélyezd, és/vagy töröld.

2013. júl. 28. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

gondolom az a babylon search-ös szar :@

mindenhova beeszi magát, és nem fogod tudni teljesen kitörölni! mozillához tudok csak configbeállításokat, hogy hogyan lehet eltüntetni :(

2013. júl. 28. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Már megvolt de nem volt semmi !!!
2013. júl. 28. 18:29
 6/7 belapus ***** válasza:

Valószínűleg programként is települt a gépedre.Könnyen lehet, nem is egy néven.Át kellene nézni a legutóbb települt programok listáját, és ha valami ismeretlent látsz, esetleg megszabadulhatsz tőle ( tőlük ).

Vírusirtót - akár online is - és/vagy Malwarebytes Free.

A következő telepítésnél pedig, az automatikus Next, Next, Finish nyomkodás helyett, MINDEN ESETBEN MEG KELL bizonyosodni arról, hogy semmi más nem akar feltelepülni az adott program mellé.Ha mégis, meg kell szüntetni a kijelölést, és úgy Tovább.

2013. júl. 28. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Rendben, máskor figyelek, de most hogy tüntessem el ???

Azt már megoldoltam, hogy ha elindítom a chrome-ot akkor ne az jöjjön ki, de ha új lapot nyitok meg akkor még mindig ez a lap jön ki !!!

2013. aug. 4. 16:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!