Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » A facebookon nem lehet kitöröl...

A facebookon nem lehet kitörölni üzenetet amit írtál, hogy se te, se a másik fél ne lássa?

Figyelt kérdés

Elég régen írtam pár "nem szerencsés" üzenetet egy olyan személyek, akinek nem kellett volna, amivel most bizonyítékként könnyen ellenem tud fordítani egy másik embert. Tömören ennyi az oka, amiért nagyon fontos lenne nekem! Nem lehetne valahogy kitörölni ezeket, mert már pár éve ott vannak, és hiába kattintok az "üzenetek törlése" ikonra, mert úgy csak az én oldalamról törli ki a beszélgetést. Valaki tudna ebben segíteni?

Jó lenne ha idővel kitörlődne, de az elejétől a végéig benne van minden, minden egyes üzenetet eltárol a facebook, csak be kell írni a keresőbe egy szót vagy vissza kell görgetni.



2013. júl. 29. 00:56
 1/2 A kérdező kommentje:
*személynek
2013. júl. 29. 00:57
 2/2 anonim ***** válasza:

Nem törlődik ki magától, és nem törölheted ki más üzeneteit. A veled folytatott beszélgetés esetén sincs hozzáférésed a beszélgetés másolatához amit a másik profilban tárol a rendszer.


Maradnak a közhelyek:

- gondolkodj mielőtt leírsz valamit

- ne cselekedj dühből, mert nem mentesít semmilyen felelősségre vonás alól

- ami az internetre kerül az fent is marad

2013. júl. 29. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!