Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Lehetséges az, hogy a T-Mobile...

Lehetséges az, hogy a T-Mobile tényleg hagyja, hogy felbontsuk a hűségszerződést?

Figyelt kérdés
Egy olyan helyen lakok ahol nincsen más, csak a T-Mobile nyújtotta mobilinternet. Nem rég jött egy szolgáltató aki adót helyezett egy közeli város 17 emeletes épület tetejére, melyre innen épp rálátni. Ugyanazért az árért 5 megás korlátlan netet ad míg a T-Mobile 8 GB után korlátoz 128 kbit/sec-re ami szinte semmi. Tavaly sajnos elkövettük azt a hibát, hogy újra alá írtunk egy 2 éves hűségszerződést amihez nem kell Einstennek lenni, hogy rájöjjön, jövő év augusztusba jár le. Azért írtuk alá, mert a duplanet kedvezmény keretén belül egy másik vezetékes előfizetésre ahol nem kérték a mobilnetet rákapcsolták és 40%-kal olcsóbb a net. Kb. 6 hónapig az ár annyi volt amennyit ígértek, de utána csak azt vettem észre, hogy a csekken magasabb összeg szerepelt. Felhívtam őket és letagadták, hogy Ők ilyet nem csináltak. Ekkor még nem lázadtam fel, belementem, hogy akkor a 4 GB-os csomag helyett 8 GB legyen. De most, hogy itt van ez a lehetőség, mondta aki intézi a netet, hogy ráadásul mivel gyenge is a 3G jel, a lakásban egyáltalán nincs is, ezért nem tudják biztosítani a szolgáltatást ami a szerződést érvénytelenné teszi. Nekik is volt hűségszerződés és nekik sikerült érvényteleníteni. Ki jön egy szaki a T-Mobiletól aki ellenőrzi a szolgáltatás működését. De sajna halottam, hogy vannak 3G erősítők, ha felszerel egy antennát és behozza vhogy kábellel a házba akkor biztos, hogy működni fog és gondolom nem engednek el csak úgy előfizetőt. Mik a vélemények? Mit tehetnék? Nagyon rossz, hogy még 1 évet kell várni arra, hogy a pénzemért végre kapjak is vmit :(

2013. júl. 29. 21:52
 1/5 anonim ***** válasza:

Várd ki a végét ennek, ez van.

A szerződést valószínűleg nem fogod tudni felmondani, mert a szolgáltatást amit ígérnek fogják tudni biztosítani.

(Sok helyen a mobilnetnél amúgy is 0 megabit a garantált sebesség, nem véletlenül.)

2013. júl. 29. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

De ha a szomszédnál ki tudták lőni, hát ha itt is :/


Am. 7,2 Megabitet garantáltak, hát max. 2 ha van, de az is ritkán. De hát ha tudnék arra hivatkozni, hogy az árral is átvertek :(

2013. júl. 29. 22:03
 3/5 anonim ***** válasza:
Borítsd be a házat alufóliával:D
2013. júl. 29. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Meg lehet az ilyeneket beszélni a szerelőkkel...:)
2013. júl. 29. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 belapus ***** válasza:

A hűségszerződést is fel lehet mondani, de ez pénzbe kerül.

Olvasd el a honlapjukon az Általános Szerződési Feltételeket.

Elméletileg, amikor valamilyen feltételt módosít a szolgáltató ( pl. árat emel ), akkor fel kell hívnia a figyelmedet erre.Ebben az esetben következmények nélkül lehet megszüntetni a hűségszerződést.Ezért javaslom elsőként az ÁSZF elolvasását.

2013. júl. 29. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!