Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » IP TV adást hogyan tudom...

Szintiszoli123 kérdése:

IP TV adást hogyan tudom számítógépen nézni?

Figyelt kérdés
Telefonkábelen kapjuk a TV-adást és a netet. A kábel egy routerbe van csatlakoztatva, ehhez kötjük UTP kábellel a digitális beltéri vevőegységeket ill. a számítógépet. Mi kell ahhoz, hogy a számítógép is digitális beltériként üzemeljen? Vagy ne üzemeljen, csak nézhessem és rögzíthessem az IP tv adását.

2013. júl. 31. 10:08
 1/3 anonim ***** válasza:

T-home esetén nem, invitel esetén olvastam, hogy meg lehet oldani, mivel ott nincs titkosítva az adás.


[link]

2013. júl. 31. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Rá kötsz egy HUB-ot a LAN kábelre, majd a HUB-ból egy megy a STB-be, egy pedig a gépedbe, WireShark-al pedig tudod rögzíteni az adatfolyamot, de hogy ebből te hogy nyered vissza az videót/audiót, az már jó kérdés:D
2013. júl. 31. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
# 2/2 Megtalálja a megfelelő címeket amit beír egy a nem tudom milyen nevű programba és ott lesznek az adások
2013. aug. 1. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!