Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Vélemények a blogomról?

Vélemények a blogomról?

Figyelt kérdés

Ez olyan 'személyes' jellegű blog, mégis szívesen fogadom a véleményeket. :)


vigyazzharap.blogspot.com



2013. júl. 31. 18:37
 1/5 A kérdező kommentje:
Bocsi, nem jó a link, de a keresőbe bemásolva működik. :S bocsi mégegyszer
2013. júl. 31. 18:39
 2/5 Válasz Vilmos ***** válasza:

A link végződését írtad el, csak ki kell javítani .hu-ra:

[link]


Egyébként meg, most csak a válaszadáshoz kivárandó 5 perces "szünetben" néztem végig, és igazából ilyesmi nem mondható úgymond az én műfajomnak, DE szerintem őszintén remek kis oldal, nagyon pofás.

Jó pl. a betűtípus is, de nekem kifejezetten az írások tetszettek. Rövidek, csattanósak és humorosak! =D Mint pl. a "Legújabb ismerősöm a Facebook-on", vagy mint az utolsó bejegyzés. Ötletes.


Bár ez egyébként szerintem inkább olyasmi, amit a barátnőid/haverjaid néznének inkább, szerintem leginkább nekik való dolgok, de egyébként nincs különösebben olyan dolog, amit kifejezetten óvni kéne a publikusság elől - feltéve, ha nem kell rejtegetned a személyiségedet... XD (Meg persze olyan képeket ne rakj ki magadról picibe se, mint ott a logód jobb felül XDDDDDD)


Mondjuk nekem csak egy kérdésem van, ha szabad az egészhez : az a fiú, akiről mint említed hogy már "írtál róla", mi az, amit akarsz, és ki akarod verni a fejedből?

2013. júl. 31. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ. :) Tök jó hogy őszinte voltál! A fiú...hát ő konkrétan felajánlotta, hogy feküdjek le vele :D de már úgymond túl vagyok rajta :)
2013. júl. 31. 19:26
 4/5 Válasz Vilmos ***** válasza:

WTF!!! :O

Az ilyen gyereket... oh, bocsánat, himringyót akartam mondani... le kell köpni és feljelentéssel fenyegetni!! (persze csak fenyegetni, de úgy, hogy bevegye)

És picit sem kell félni tőle! Ő féljen tőled!


Az ilyet egyáltalán hogy engedik középsuliba?! :O

2013. aug. 1. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nem fizikailag féltem tőle, hanem attól hogy esetleg belemegyek ebbe a hülyeségbe. De hál' Istennek helyén volt az eszem.
2013. aug. 1. 12:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!