Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Google keresés probléma. Mi...

Google keresés probléma. Mi okozza?

Figyelt kérdés

Mostanság, ha valamire rákeresek google-n, nem dobja ki a találatokat, hanem ezt:


"A keresett kifejezés (index) egyetlen dokumentumban sem található meg.


Javaslatok:


Győződjön meg arról, hogy valamennyi szót helyesen írta.

Próbálkozzon más kulcsszavakkal.

Próbálkozzon általánosabb kulcsszavakkal."


Ilyenkor új lapon újra rá kell keresni az adott szóra (jelen esetben: Index), és ha mázlim van akkor már kiadja. Mitől van ez? Mivel lehet orvosolni ezt a problémát? Firefox 22.0-t használok.



2013. aug. 1. 14:21
 1/3 anonim válasza:
Nézd meg a programok telepítése és törlése rovatban, hogy nincs-e valami nevenincs toolbar vagy search a listán, mert ezek a vírusok okozhatnak ilyet, ha nem ez a gond akkor passz! Jelezz, hogy sikerült e! :)
2013. aug. 1. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Megnéztem, de sajnos nem találtam semmilyen olyan programot, amit nem tudatosan telepítettem volna a gépemre. Azonban pár hete mindig bejött egy Smart Address Bar nevű oldal, ha elütöttem volna egy betűt egy weboldal webcímében. Akkor átfuttattam a gépemet Malwarebytes Anti-Malwareral (ami nem talált semmit), viszont az Adwcleaner program leszedte ezt az idegesítő "kiegészítőt". Lehet hogy ez még annak az adressbarnak a mellékterméke?
2013. aug. 1. 15:45
 3/3 levis56 ***** válasza:
Minél hosszabb összetettebb mondatokat használsz annál kevesebb találatot fog kidobni a kereső,próbáld a lényeges kulcsszavakat beírni és a kérdés lényegre törő legyen ha nem kapsz választ fogalmazz másképp.
2013. aug. 3. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!