Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Másnak is egy fél nap (vagy...

Másnak is egy fél nap (vagy legalábbis jó pár óra) feltölteni egy 6 perces videót a Youtubra?

Figyelt kérdés
Felbontás az nem túl nagy inkább közepes körül van.
2013. aug. 1. 23:08
 1/5 anonim válasza:
Hát attól függ mivel veszel föl,hány GB stb....Én mondjuk Bandicam-al vettem föl egy játékot 23 perces volt és 325MB volt! Viszont 1 óra latt vagy nem néztem de másfél óra alatt fent volt nekem! Minden a mérettől függ! Mert a nagy YOTUBUSOK is max 1 órásakat raknak föl biztos van 3 óra hogy felmennyen! De lehet hogy nekik is kisseb a méretük!
2013. aug. 1. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Értem, kösz hogy mondtad, mert amit most töltök fel nem is néztem. Most, hogy megnéztem hát 5,9 gb. Amit meg ez előtt töltöttem fel az meg 7,6 gb. Akkor biztos emiatt van.
2013. aug. 1. 23:22
 3/5 anonim ***** válasza:
hát 6-7-8 Gb-okat nem fogsz tudni csak úgy feldobálni 10perc alatt :D annak kell az idő. én fraps-el vettem fel kb. 20mp-es vidit, ami lett 1,5GB. Azt kb. 1 óra volt feltenni. Talán kicsit kevesebb.
2013. aug. 2. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Mi töltesz föl, a Dallast HD-ben 56k-s modemmel betárcsázós netről?
2013. aug. 2. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
ne a nyers file-t töltsétek fel..... rendereljétek le normálisan vegasba vagy akármibe :) kb 15 perces vidinek kell olyan 1 gigásnak lennie... fullHD-ba:) max 2...
2013. aug. 2. 03:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!