Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Lehet, hogy mégsem kamu a...

Lehet, hogy mégsem kamu a facebook-on a "Ki nézte az adatlapod alkalmazás"?!

Figyelt kérdés

Van ugye face book-on a Radio Face-nek az az alkalmazása, hogy "Kik nézték meg az adatlapodat". Én úgy gondolom, hogy nem kamu, mert akiknél azt mutatja nekem, hogy "éppen nézi", azok pont akkor fenn is vannak a chaten, vagy látni, hogy pont akkor kommenteltek vagy lájkoltak valamit. A másik meg az, hogy általában olyan neveket dobál be, akikről tudom, hogy érdeklem őket! Viszont olyan is szokott lenni, hogy egyetlen nevet sem mutat, tehát akkot valószínűleg azt is érzékeli, ha éppen senki sem nézi az adatlapomat! De olyan is előfordult már, hogy olyan nevet mutatok, akivel nem is vagyunk ismerősök, tehát akkor az az illető valószínűleg csakúgy akkor abban a pillanatban rá tévedt az adatlapomra...

Nektek mi a véleményetek erről???



2013. aug. 2. 02:22
 1/5 A kérdező kommentje:
mutatok= mutatott (bocs elgépeltem)!:-D
2013. aug. 2. 02:24
 2/5 A kérdező kommentje:
Jah és van még az a "Ki a legnagyobb rajongód" alkalmazás, ami ugye azt az ismerősödet mutatja meg, aki egy elmúlt időszakban a legtöbbször nézte az adatlapodat! Nah érdekes módon nekem legtöbbször azt a pasit mutatja, aki belém van zúgva!:-D:-)
2013. aug. 2. 02:28
 3/5 anonim ***** válasza:
66%

Ugy szeretem az ilyen kis naiv embereket.


De ezeket az eletben majd ugy at mint azt a bizonyost a palankon, es valahol meg is erdemlik...

2013. aug. 2. 02:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Naív vagy! Nekem is sokan fent vannak chaten..gondolom bár én jó magam nem chatelek,mikor kitöltöttem azt az alkalmazást kiadott olyan embert aki csak regisztrált de nem használja!Az csak alkalmazás,valóság alapja =0
2013. aug. 2. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
és ez még a normálisabb alkalmazás...még beleírnak egy pár sort, és aztán máris kártékony az ilyen alkalmazás. te feljogosítod, hogy hozzáfér a profilodhoz...ilyenkor jönnek általában ide kétségbeesetten, hogy valamire rámentem és folyton megoszt magától valamilyen linket stb...és ilyenkor nem a gonosz fejlesztőt kell szidni, hanem magunkat...mert mi saját akaratunkból engedélyeztük...
2013. aug. 2. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!