Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogyan lehet visszaállítani a...

Emlya kérdése:

Hogyan lehet visszaállítani a felfüggesztett facebook fiókomat?

Figyelt kérdés
Én függesztettem fel, mert valaki hétfőn 10:59 perckor megváltoztatta a jelszavamat és használta a facebookomat. Hogy tudom visszaszerezni??? Az email címem meg már elavult már 3 éve nem léptem be (citromailes). Segítsetek lécci!!!!!!

2013. aug. 2. 17:32
 1/4 anonim ***** válasza:
Egyszerűen belépsz, mint ahogy eddig, ezzel meg is szűnik a felfüggesztésed.
2013. aug. 2. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
De hogy tudtál belépni, ha valaki megváltoztatta a jelszavadat?
2013. aug. 2. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
De írtam, hogy valaki megváltoztatta a jelszavamat, és fogalmam sincsen hogy mire, de a régivel nem enged be, mert azt írja, hogy hétfőn 10:59-kor meg lett változtatva, de nem én változtattam meg.
2013. aug. 2. 18:00
 4/4 A kérdező kommentje:
Nem léptem be, hanem ott volt hogy nem emlékszem erre, és ott volt egy kérdés, hogy más használja a facebook oldalamat, és rá mentem, és akkor írta, hogy blokkoljam, én meg blokkoltam.
2013. aug. 2. 18:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!