Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » G-mailen a vezetéknevemet hol...

G-mailen a vezetéknevemet hol változtathatom meg? Sehol nem találok ilyen lehetőséget.

Figyelt kérdés
Agyonkerestem már mindent, és sehol nincs a név... Segítsetek!

2013. aug. 3. 10:48
 1/5 anonim ***** válasza:
Belépsz a gmail- be. Fönt a jobb sarokban ahol a neved van, klikkelj a kis háromszögre. / ott ahol a kijelentkezés is van/ Itt válaszd a fiók opciót. Megnyílik a fiók áttekintése lap. Ezen a lapon kéne találnod a jobb oldalon / ha van profil képed akkor ez alatt/, hogy Profil szerkesztése. Megnyílik a profilod. Itt ha ráviszed az egeret a nevedre, megjelenik egy kis ablak, fekete háttérrel, ahol felajánlja a név változtatását. Nálam így működik, remélem ez alapján neked is sikerül megoldanod. Üdv. szép napot!
2013. aug. 3. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Eddig az oldalig eljutottam, de rá nem jöttem volna, hogy a névre állva lehet módosítani. Elég vacak ez így. Na mindegy, lényeg, hogy megvan, köszi nagyon!

Viszont sajna nem oldódott meg a bajom. :(


Igazából a vezeték- és keresztnevemet szeretném felcserélni, mindegy miért, de nagyon fontos lenne.

Át is írtam, mentettem, próbalavelet küldem, és nem változott! Újra babráltam, akkor se, ki belépésre sem...

Erre van megoldás???

2013. aug. 3. 20:02
 3/5 anonim ***** válasza:

Szia. Ne is mondd, ezt nagyon összekutyulták googléknál :)

Én egy időben azt csináltam, hogy a vezetéknév helyére a keresztnevemet írtam, és fordítva.

Ami a problémát illeti, levélküldésnél- próbáld ki úgy, hogy a gmailen belül a kis fogaskerékre kattints, itt a beállítások, fiókok fület nyisd meg. Ott találsz olyat, hogy email küldése erről a címről. Ez mellett- Adatok szerkesztése. Ide kattintva, megnyílik egy kis ablak, ahol átírhatod a nevet, és bejelölheted, melyiket írja ki küldéskor. Előfordul, legalábbis én már megfigyeltem, hogy ha nem is azonnal, de többszöri kijelentkezés majd bejelentkezés után lesz csak aktív a dolog. Próba - szerencse, sok sikert.

2013. aug. 3. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Megint én. Kipróbáltam a fenti módszerrel én is, átírtam a nevemet, kijelöltem, hogy ezzel küldje, majd egy próbaküldést csináltam. Nálam jó. Remélem neked is összejön. Szia.
2013. aug. 3. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Utolsó hozzászólásom óta nem foglalkoztam a dologgal. Most viszont beléptem és lám-lám! Már jó! Most már megcserélte a neveimet.


Úgy látszik a módosítás utáni órákban többszöri ki-belépkedések ellenére sem aktivizálódik a beállítás. Viszont így két nap után okés! :-)


Közben megnéztem a Fiókók fülön belüli dolgot is... Lehet ott egyszerűbb lett volna. Na mindegy, most jó így, és ezt a lehetőséget is memorizálom.


Amúgy az egészben csak az az idegesítő, hogy a próbálgatások miatt most hónapokig nem módosíthatok újra... mert korlátozva van, és perpillanat felhasználtam a lehetőségeimet...Erre ügyeljen az, akinek hasonló baja van! Nekem mázlim volt, hogy az utolsó módosítás a kedvem szerinti variáció lett... :-)

2013. aug. 5. 09:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!