Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Véletlenül belémtem másnak a...

Véletlenül belémtem másnak a facebookjára mit kellene csinálnom?

Figyelt kérdés
Múlt héten megnéztem az emailemet és jött egy közösségi ( facebookos) email hogy ismerősnek jelölt xy . Megnéztem mert arra az emailra is csináltam 1 facet de nem tudtam belépni így kértem egy új jelszót. Beléptem és láttam hogy volt kitéve profilkép stb .. és én nem tettem ki profilképet meg semmit se írtam ki , azon a facen egy oldalt akartam csak létre hozni. Aggódnom kellene vagy mit kell ilyenkor csinálni , mert nem állt szándékomba belépni a másnak a facebookjára ?

2013. aug. 4. 12:46
 1/3 A kérdező kommentje:

Ismerőse nincs , 1 bejegyzés van a falán , meg annyi hogy van 1 profil képe tehát nem tudom :/

és nem értem minek jön értesítés az én emailomra ...

2013. aug. 4. 12:55
 2/3 anonim ***** válasza:

"de nem tudtam belépni így kértem egy új jelszót" ... "és én nem tettem ki profilképet meg semmit se írtam ki , azon a facen egy oldalt akartam csak létre hozni."

Az az érzésem, azt a profilt valaki valahogy feltörte.

Az jó kérdés, hogy hogyan változtatta meg a fiók jelszavát, anélkül, hogy te kaptál volna egy megerősítést kérő levelet (vagy legalább egy értesítést).

Ugye nem szoktál idegen helyen az email fiókodba, vagy a facebook fiókodba bejelentkezve maradni?

2013. aug. 4. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Valamit nem értek.


1. belépsz az email fiókodba

2. jön arra egy Facebook-os levél

3. megnézed, mert arra az email-re regisztráltál egy Facebook fiókot

4. ott van egy profilkép, amit nem te raktál ki

5. aggódsz, hogy az másnak a profilja


Ha te regisztráltad azt a FB fiókot, akkor mi a jóistenért gondolod, hogy az másnak a fiókja?


Ha nem te tetted ki a profilképet, akkor ki? Ha valaki más, akkor ő tört be a te fiókodba. Én inkább ezen aggódnék a helyedben.

2013. aug. 4. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!