Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Szerintetek ez az oldal...

Szerintetek ez az oldal átverés? Www. Maxfelaron.hu

Figyelt kérdés
2013. aug. 4. 16:31
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
62%

Licitálhatsz, amennyit akarsz, de ha nem te nyersz akkor elvesztetted az összes licited értékét, tehát ha egy pl 100.000Ft-os termékre licitálsz ötször 25.000, 25100, 25500, 26000 majd végül 30.000 FT-ért és nem te nyersz, akkor buktál kb 130.000Ft-ot...


Legalább is én így értelmezem a leírtakat...


Szerinted átverés????

2013. aug. 4. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Ezt értem, de hogyha egyszer licitálok és nyerek, akkor mi történik? És amúgy köszi a választ
2013. aug. 4. 16:46
 3/11 anonim ***** válasza:

akkor annyiba került neked a cucc... És szerinted kb mennyi az esélye annak, hogy egyszer licitálsz és nyersz???

Mert amint licitálsz, automatikusan meghosszabbodik a licitálás 10 másodperccel... És szerinted csak te ülsz a gép előtt és figyeled a 100K-s terméket, hogy elvidd 10 K-ért??? Na ugye. Ott ültök ötvene és licitáltok mint az állat...

2013. aug. 4. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
... és aki ebben az esetben 3-5-ször már licitált, el is bukott annyi pénzt, amennyibe a termék kerülne a boltban...
2013. aug. 4. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Oké. De ha összejönne akkor megkapnám annyiért ammenyit írnak az oldalon? Pl 6 Ft-ért. És tételezzük föl, hogy pont sikerül megnyerem. Ebben az esetben akkor megkapom annyiért amennyiért, ugye? Egyébként, köszönöm, hogy próbálsz meggyőzni, de Én ilyen hülye vagyok és ezt a fejembe vettem....
2013. aug. 4. 18:08
 6/11 anonim ***** válasza:
Igen. Ha te vagy az egyetlen licitáló és senki nem licitál rád akkor igen. Ennek az esélye kábé annyi, mint a lottóötös, de elvileg úgy van, ahogy leírtad...
2013. aug. 4. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
100%
Sosem kapnád meg a maxfeláron.hu-n a termékeket. Illetve nem nyernéd meg. Mivel úgy van megcsinálva hogy mondjuk van egy lcd tv felmegy az eredeti ár feléért a licit onnantól már nem megy fel de a licitet nem zárják le, tehát nem emelkedik az összeg a termék ára viszont licitálni még mindig lehet a termékre 1 licit egy televiziórét kb. 7-8 bid vagy annál több. És csak akkor zárják le, gha te már mondjuk meguntad vagy nincs több bidet, pénzed, és nem licitálsz rá, pár perc múlva gyorsan lezárják és elviszi a robot vagyis a beépített felhasználó amit az üzemeltetők csináltak és ennyi. Tehát egyetlen egy még egy 1000 forintos terméket se hagynak nyerni. csak bideket engednek nyerni bid csomagokat. De az meg önmagában nem ér semmit és még fizetsz is érte.
2013. aug. 24. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
Igaza van az előttem szólónak! Felmentem én is az oldalra és regisztráltam "hátha" nyerek. Valami értelmes dolgot ! A regisztrációnál kaptam 10 bidet. Leültem licitálni egy tápegységre és itt ülök kb. másfél órája és még nem ért véget az aukció. én még nem nagyon licitáltam mert mindig tesznek egymásra. Azt tartom érdekesnek, hogy 3 ember licitál folyamatosan egymásra és már 480 bid et raktak rá. Akkor a 480 3 fele az 160 bid, de ennél a terméknél a 1 licitálás 2 bid mert ez egy tápegység. Ha a 160 bid et megszorozzuk 2 vel az 320 bid 1 fő re.Na most 250 bid 6000 ft és a termék kb 12000 ft. és csodálom hogy még mindig dobálják egymásra a bideket... és folyamatosan 3 név van csak. (nevet nem írok most) amíg ezt leírtam 512 db licit van már a terméken. Na most lehet megint számolni :D
2013. szept. 17. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 davidyus válasza:
Én is licitáltam nem kevés bid-el és még haverom ék is 3 an voltunk és még se tudtuk el hozni itt ültünk hajnalig a gép előtt. Ha konkrétban érdekel bárkit is írjon nyugodtan ..
2013. szept. 22. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:

Nos voltam olyan hülye, hogy kipróbáltam, és tuti robot ellen licitáltam.

Vagyis nem nyerhettem.

Rekord áron sem tudtam elvinni egy párezer forintos memóriakártyát, és kizárt, hogy az "ellenfelemnek" megérte a licitálás.

ÓVA INTEK MINDENKIT TŐLE!!!

Irgalmatlan nagy átverés

2014. jan. 25. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!