Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » A facebook ugyanazokat az...

A facebook ugyanazokat az ismerősöket dobta ki nálam kb.2-3 hónapig, bal oldalt (3*3 kis ikon), de ma láttam megváltozott 1 ember, ez miért lehet?

Figyelt kérdés

Eddig ugyanazt a 9 embert dobta ki bal oldalt nálam az Ismerősök alatt a facebook, ma láttam viszont megváltozott az utolsó 9. ember.


Én az utóbbi 3-4 hétben nagyon gyakran rámentem ennek az embernek az adatlapjára, lehet emiatt?

A facebook "rájött" hogy érdeklődöm ez iránt az ember iránt és ezért tette oda az Ismerősök fül alá?


Vagy lehetséges hogy ez az ember is nézegeti rendszeresen az adatlapomat? Mert ennek az esélye kb 5%.


Szerintetek?


2013. aug. 5. 16:19
 1/1 anonim ***** válasza:

A látogatókat nem figyeli az oldal, és nem sejteti azt semmilyen listában.

Az általad látogatott profilokat vagy azokat akikkel gyakrabban tartod a kapcsolatot, előrébb sorolja hogy ne kelljen őket sokáig keresned. Ez viszont még mindig csak a te profilod nézőpontjából van, amiről más ugyanúgy nem szerezhet tudomást.


Látogatók nem lesz kijelezve vagy felsorolva, mert tiltja az adatvédelmi szabályzat hogy az oldalon ilyet hozzon létre bármi is.

2013. aug. 5. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!