Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hol tudok interneten - vagy...

Hol tudok interneten - vagy bárhol máshol - horogkeresztes zászlót vásárolni? Nyílván nem eredetit, mert annak az eszmei értéke felbecsülhetetlen. Az esetleges válaszokat köszönöm.

Figyelt kérdés
( A szoksásos fárasztásokkal, hogy rasszista, ez önkényuralmi jelkép stb. nem foglalkozom. ) ui: sarló-kalapácsos kommunista szenny zászlót nem egy helyen láttam már, ezt miért nem? üdv. D.
2009. okt. 26. 00:59
 1/10 anonim válasza:
88%
2009. okt. 26. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nem b.szogatásképp, de milyen az "eredeti" horogkeresztes zászló? Még valódi nácik rajzolták, vagy mtől lesz eredeti? :)
2009. okt. 26. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

A választ köszönöm,

a másiknak meg : De, ez b*szogatásként volt tőled, de már látom te csökkent értelmű vagy.Vajon mit jelenthet az "eredeti". Talán azt, hogy még anno a náci Németországban - vagy annak szövetségesénél - gyártották, és nem a mai piacokon található - ne adj Isten - kínai termékek.

Minden jót! D.

2009. okt. 26. 10:18
 4/10 A kérdező kommentje:

Az újabb értelmiség.

Rajtam kívül senki nem jár egyetemre, vagy mi van itt?

2009. okt. 26. 20:26
 5/10 anonim ***** válasza:
1%
Nem, rajtad kívül senki. Te vagy a világ legértelmesebb embere. Én jártam egyetemre, 2 diplomám van. Nem tudom ki lehet az akinek eredeti horogkeresztes zászló kell, de biztosan nem egy egészséges dolog. Neked a kalapácsos kommunista az szenny zászló de a horogkeresztes az már aztán nem. Mindkettő szenny, már ne is haragudj. Vagy azóta az egyetemen mást tanítanak? Te kisokos.
2009. okt. 26. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
0%

Figyelj! Szerinted a seggedet szétrúgó rendőrt vagy cigányt érdekelni fogja hogy made in China vagy made in EU van ráírva a zászlódra? Ha ilyen okos egyetemista vagy (lol...) akkor annyi eszed sincs, hogy nyomtatnak bármit bármire megfelelő helyen?

Második vagyok amúgy, aki szerinted baszogat. Erősen Jobbikos, ha éppen tudni szeretnéd. DE. Pont az ilyen idióta f.szkalapok miatt, mint te is vagy, tudják a Jobbikra a szélsőséges, fasiszta jelzőt ráhúzni. Ne haragudj, de te például erősen megérdemled, hogy egy megvadult cigánycsorda lenyelesse veled a zászlódat és kihúzza a seggeden. És bár az elveimmel ellentétes, de a "liberálisoknak" kifejezetten jó érv vagy az abortusz mellett.

2009. okt. 26. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Az okosabbik válaszolónak:

eredeti horogkeresztes zászló = olyan horogkeresztes zászló amit Németországban gyártottak az Hitler uralkodása alatt (amúgy ilyent nem igen találni)

2012. febr. 26. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 ELITHARCOS88 válasza:

sajnos nem tudom hogy hol lehet szerezni nekem is már régota kéne..

amugy piacokat nézél meg ott vettem Wehrmacht,Luftwaffe kitüntetést meg Birodalmi márkát....

érdemes piacokon körbenézni...

2012. okt. 3. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:

Sikerült találnod? Ha igen, akkor fáradnál annyit hogy adsz egy címet ahonnan esetleg rendelted, vagy vetted?


Ui.: Szent A Győzelem !

2013. máj. 7. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
tudok 5 db-ot eladót 500ft-ért darabját.
2015. febr. 13. 04:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!