Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Facebookon küldtetek már...

Facebookon küldtetek már üzenetet pénzért? Ha igen mi a menete?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Konkrétan álmaim nőjét sikerült megtalálnom a face-n. Élőben egyszer láttam, azóta keresem, és végre sikerült. Viszont hiába írtam neki, mivel még közös ismink sincs, valószínűleg az Egyéb mappában landolt a levelem, kiemelés nélkül. Bejelöltem ismerősnek, viszont ő nem fogad el idegenektől jelölést, ezért nem vett fel.

Ezért úgy gondoltam, megér 60 Ft-ot a dolog, kifizettem. Viszont a fizetés gomb megnyomása után sok minden nem történt. Ez normális? Vagy vki használta már?

Mielőtt jönne a kérdés, azért nem írtam kommentet neki vmelyik képéhez, mert le van tiltva minden az idegenek részére. Ez az egy út maradt.

A válaszokat előre is köszönöm!



2013. aug. 6. 16:07
 1/8 anonim ***** válasza:
Bocs, ez nekem új: mi ez a 60 Ft? Ezt a Facebook ajánlja fel???
2013. aug. 6. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Igen, felajánlja. Ha olyan embernek küldesz üzenetet, aki nem ismerősöd, akkor felajánlja, h az illető úgy kapja meg, mintha ismerőse lennél. Mivel ha csak szimplán küldöd el, akkor az Egyéb mappába továbbítja neki, és elvileg nem is emeli ki pirossal, h üzenete érkezett.
2013. aug. 6. 16:19
 3/8 anonim válasza:
Hát te se a facebookon jártál, az biztos
2013. aug. 6. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

#1 vagyok, mutass légy szíves egy screenshot-ot, mert én sem hiszem el. Rámentem egy ismeretlen emberre, rákattintottam az Üzenet gombra, bejött az üzenetküldő kis fehér ablak. Itt nem ír semmi ilyesmit.


És az egész dolog, amit írsz, ütközik a Facebook elveivel is szerintem. Szerintem orbitális csalás áldozata vagy.


De lássunk egy képet lécci. :)

2013. aug. 6. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Na leírom részletesen, nincs kedvem másokat homályosítgatni egy képen most :D


Szal keresel egy embert, olyat, akivel 1 db közös ismerősöd sincs. Rámész h üzenet. Bejön a kis ablak. A szövegdoboz alatt közvetlen van egy ilyen felirat:


"Az üzeneted XY Egyéb mappájába fog kerülni, mert nem vagy vele kapcsolatban a Facebookon. Tovább"


Rákattolsz a tovább gombra, és ott kiadja h 60 Ft-ért a beérkező levelekhez továbbítja neki.

2013. aug. 6. 17:39
 6/8 A kérdező kommentje:
A lényeg az, h nincs közös ismerős. Ha 1 közös ismi van, már nem írja ki ezt a szöveget, most néztem.
2013. aug. 6. 17:40
 7/8 anonim ***** válasza:

Hopp, és tényleg :O meglep.

Bocs a hitetlenkedésért. De még mindig fura ez a dolog. A következő majd vajon az lesz, hogy pénzért beleleshetsz privát bejegyzésekbe? </off>


Szorri, nem tudom a választ a kérdéseidre, én ezt még nem próbáltam és soha nem is fogom.

2013. aug. 6. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

én is találkoztam már ezzel a biznisszel.


de kedves kérdező: én úgy gondolom, (neharagudj a kifejezésért, de) balfsz dolog lenne fizetni ezért :/

Ha tényleg ő a nekedvaló csaj, akkor a sors úgyis összehoz.

ha meg nem, akkor ne akadj le, mert abba a hibába esel, mint a görögök az istenekkel. legközelebb már véráldozatot mutatsz be a kegyeiért :) ez nem túl férfias.

2013. aug. 9. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!