Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogy tudom úgy facebook-ra...

Hogy tudom úgy facebook-ra feltölteni a profilképemet, hogy ne kapjanak róla az ismerőseim semmilyen értesítést?

Figyelt kérdés

Attól, hogy elrejtem az idővonalamon, nekik az attól a sajátjukon megjelenik, vagy nem?


Illetve, ha már benne van a profilképek mappában, de mint profilképet töröltem, akkor már nem lehet beállítani, hogy ne kommenteljenek hozzá? az a szerkesztésen belül (miután rákattintottam) a "Csak én" opció lenne, ugye?


Előre is köszönöm a válaszokat! :)



2013. aug. 9. 18:04
 1/6 anonim válasza:
Ez engem is érdekelne.
2013. aug. 9. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Időközben megoldottam magamnak, úgy teljesen jó ahogy csináltam, csak jó gyorsan kell dolgozni :D


(eszembe jutott hogy régebben volt két állprofilom, azon kipróbáltam :D)

2013. aug. 9. 18:27
 3/6 anonim ***** válasza:
És hogy csináltad??
2013. dec. 17. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Miután beállítottam a képet profilképnek, megkerestem a Profilképek mappában, rákattintottam.

A kép mellett ott lesz majd három opció

("megjelölés""helyszín meg..""szerkesztés")

Ezek közül rákattintasz a "szerkesztés"-re,

azon belül pedig a dátumok alatt egy legördülő menüből be tudod állítani, hogy "Csak én",

ezután pedig "szerkesztés befejezése"


Így már nem fognak tudni kommentelni a képed mellé


Idővonaladról pedig így tudod eltüntetni hogy megjelenjen hírként hogy új képet töltöttél fel:

A kurzort az "új profilképet töltött fel" bejegyzés fölé viszed, és a bejegyzés jobb felső sarkában meg fog jelenni egy kis lefele nyíl

Ezután a kis nyílra kattintasz, és az opciók között ott lesz az is hogy "Elrejtés az idővonalamról"


Elnézést hogy ilyen későn válaszoltam, illetve hogy anno zavarosan írtam le hogy hogy is akartam dolgot megoldani. Sajnos mivel régi a kérdés, nem kaptam értesítést hogy válaszom érkezett rá.

2013. dec. 28. 21:09
 5/6 anonim ***** válasza:
Köszi szépen a magyarázatot!
2013. dec. 29. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
nincs mit :)
2013. dec. 29. 11:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!