Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Facebookon le tudom tiltani...

Facebookon le tudom tiltani valahol a meghívókat? és azt, hogy ha likeolok egy képet akkor másoknak a közös idővonalán ne jelenjen meg?

Figyelt kérdés

2013. aug. 9. 19:45
 1/7 anonim ***** válasza:

igen, de aprólékos...

Ha kapsz egy meghívót, akkor azt letiltod. Innentől arra a játékra, eseményre többet nem kapsz. Ezt minden alkalommal megteszed, amikor valaki meghív valahova.

Egy idő után már nem vagy csak néha néha kapsz értesítőt ilyesmiről.


Like. Én azt hittem, hogy ha lájkolok valamit/valakit akkor azt azért teszem, hogy mások is lássák, tetszik nekem az adott poszt.

Ha nem akarod, hogy máshol is megjelenjen, tedd azt, amit én. Nevess rajta egy jót és lépj tovább. Ne lájkold, ne oszd meg, tartsd meg magadnak az érzést...

2013. aug. 9. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszod. pontosan hl tudom letiltani? és a like-nál arra gondolok, hogy még anno hallottam, hogy valahogy el lehet rejteni. nem szoktam megosztani semmit, csak likeolok néha és nem akarom ,hogy azt lássák, hogy miket lájkolok az üzenőfalon csak akkor ha rámennek a képre és ott látják..
2013. aug. 9. 20:09
 3/7 A kérdező kommentje:
megköszönés képpen ment a 'hasznos válasz'!
2013. aug. 9. 20:11
 4/7 anonim ***** válasza:
a meghívó jobb oldalára ha rámész az egérrel, megjelenik egy X. ezt ha megnyomod, akkor kidobja a lehetőséget, hogy mit szeretnél tenni.
2013. aug. 9. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
köszönöm! közbe találtam olyat, ahol konkrétan emberektől lehet letiltani a játékmeghívásokat eseményeket..
2013. aug. 9. 20:21
 6/7 anonim ***** válasza:

A meghívókat úgy lehet letiltani, hogy rákattintasz a meghívóra és utána innen a játék főoldalára kattintasz és letiltod. De le lehet tiltani úgy is, hogy nem a játékot tiltod le, hanem xy összes játékfelkérését.


Azt, hogy lájkolsz valamit, már eleve látják jobb oldalt is a percről-percre részben (nem tudom mi a rendes neve).

Az, hogy kinek a hírfolyamában jelenik ez meg, azt meg az dönti el, akié a hírfolyam. Minden ismerősre be lehet állítani, hogy mennyi információra vagy kíváncsi róla. Minden esemény, csak a legfontosabb, életesemény, kedvelések, zene stb., ezt mind külön be lehet állítani.

Ha ő kíváncsi arra, hogy te miket lájkolsz, akkor látja. Ha nem, akkor nem látja.

2013. aug. 9. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszönöm! én is az üzenőfalra meg jobb oldalt arra a frissen történt események falra gondoltam. azt hittem, hogy el lehet rejteni valahogy. de akkor nem. köszönöm a válaszod! ez is hasznos volt!
2013. aug. 9. 21:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!