Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » UPC internet Debrecenben...

UPC internet Debrecenben mindig ilyen rossz?

Figyelt kérdés

Napi szinten elmegy az internet 5-10 percre, de van olyan amikor naponta 5x-6x megy el 5-10 percre. Ez nem csak nálam fordul elő és nem ruter probléma ugyanis a modemnél a "Receive"-nél szokott megakadni a villogó. De előfordul, hogy a "Send" és a "Cabel"-nél akad meg a villogás. UPC honlapján nem látom, hogy Debrecenben végeztek volna karbantartást. TV másik kábelen jön, ugyanúgy UPC-s, de azzal nem szokott probléma lenni. A legrosszabb ilyenkor, hogy a telefon is a modembe van bedugva és, ha nincs jel akkor nincs telefon se.

Szóval ennek mi az oka vajon?


A másik.

Én a Fiber power 25-öst használom tehát 25Mb/sec Le és 1,5MB/sec Feltöltésem van. Ez a max érték.

Garantáltan AZT ÍRJÁK, hogy 8 Le 0,5 Fel. De én ebből a garantáltból miért csak 3MB/sec letöltést kapok és 200kb/sec feltöltést?

Felhívtam őket és azt mondták, lehet hogy a szerver ahonnan töltök az a szar...még véletlenül se az UPC.

ÉS ennek az irtózatos sebesség vesztésnek mi az oka? ( De lehet én vagyok a hülye, hogy nem számolok bele ezt azt )


[link]



#internet #UPC #Sebességcsökkenés
2013. aug. 10. 12:03
 1/8 anonim ***** válasza:

Nyomass már itt egy tesztet! (begin test-tel indul)

[link]


Úgy csináld, hogy közben nem töltögetsz máshová/máshonnan!

2013. aug. 10. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Jó minden. 25,7 LE 1,4 FEL. Ezzel nincs probléma. A sebességgel már tudom mi a baj. Az, hogy én vagyok a hülye :). Nem MegaByte hanem Megabit és az teljesen más. Így már minden érthető.


A folyamatos internet kapcsolat megszakadással viszont nem tudok kibékülni. Egyszer volt nálunk a szerelő is. Kicserélt valamit, de én igazából nem vettem észre változást.

2013. aug. 10. 14:32
 3/8 A kérdező kommentje:
Egyébként a modem olyat szokott csinálni, hogy újraindul (összes lámpa felvillan 5mp-ig) aztán elkezdi villogtatni a lámpáit, és a "Send"-nél akad el folyton. Ekkor jön az a 5-10 perces várakozás miután a modem ismét újraindul és újból van internet. Nem értem mi történik. Az coax kábelen a csavarok mindkét végén jól oda vannak szorítva.
2013. aug. 10. 14:37
 4/8 anonim válasza:
nálunk is dettó ugyan ez a helyzet! és hiába hívjuk, próbáljuk elérni őket, tojnak a fejünkre! :/ hát..szerintem nem fizetek.. ezért nem!
2013. aug. 21. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
A hallottak alapjan szerencsere nem ez a fos UPC-m van. küönben nekem T-Mobile-s modermem van.Nagyon gyors, jo.
2013. aug. 30. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Nah most az történt, hogy ma pénteken új csomagot vettünk.

9000Ft vagy mennyi lesz és kicserélnek mindent. Kapunk új modemet is. 120MB/s lesz a net, TV Digital Gold, telefon meg Bronz. Ha ezek után sem javul a helyzet akkor mi nem tudunk mit csinálni.


A T-Home-ra meg nem térünk vissza mert csak a telefonért készenléti díjat vagy mit kellett fizetni 1700Ft-ot. UPC-nél meg ha telefonálunk meg stb mégakkor se éri el az 1700-at.

2013. aug. 30. 10:27
 7/8 A kérdező kommentje:
Mióta 120-as a net 1x ment el. Szerintem 25-ös túl van terhelve itt a környékünkön.
2013. szept. 9. 16:40
 8/8 anonim ***** válasza:
Hát igen, mert az a legolcsóbb :D Biztos a 25-ös Fiber Power szervere le van terhelve...
2013. szept. 30. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!