Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Digi 80/25 netnél maximum...

Varga30 kérdése:

Digi 80/25 netnél maximum mennyivel lehet letölteni torrentet?

Figyelt kérdés
Upcnél 50-es netem volt, ott a torrent jött legalább 5mb-al de most probáltam ki a digi-t és 1mb felé nem akar menni...

#internet #80/25
2013. aug. 10. 21:14
 1/7 anonim ***** válasza:

Egy nullát lefelejtettél az egyes után, ugye?


Amúgy meg mérd le itt, mert ez mérvadóbb:

[link]

2013. aug. 10. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem felejtettem le... A speedtest szerint 10 mega a letöltés és 22 a feltöltés. Ugye torrentezésnél ezt vissza kell osztani valamennyivel úgy tudom. De ez akkor is édes kevés, és azt se értem h lehet a feltöltés több. Wifivel osztom szét a netet amire két telo és egy tv és csatlakozik még de minimális amit azok használnak, szóval nemtudom mi lehet....
2013. aug. 10. 21:49
 3/7 anonim ***** válasza:
nem értem, nekem UPC FiberPower 50 van és a torrent normálisan maximum 6MB/s el jön le ahogy az normális:S
2013. aug. 10. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ha a speedtest tényleg azokat az értékeket mutatja akkor ott valóban nem stimmel valami. Jelentsd be nekik.
2013. aug. 10. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Közvetlenül kábelről kellene mérni, és nem wifitökömről, mert annál ki tudja, hogy mi cseszi el a térerőt, meg mi viszi a sávszélt (pl. a szomszéd).


Csak azért mondtam a nullát, mert általában nincsenek tisztában a Megabit, ill. a MegaByte fogalmakkal, különös tekintettel a torrentklienseknél.

2013. aug. 10. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Kipróbáltam router nélkül. Úgy a speedtest szerint megvolt a 80 bőven. De nemértem, hogy a router mitől lassítaná le..le van kódolva szóval a szomszéd se tudja lopni..
2013. aug. 11. 14:01
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem a router lassítja le hanem a WiFi. Valószínűleg nem tudja a routered és/vagy a jelfogód az N-es szabványt.
2013. aug. 11. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!