Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Ha most youtube partner...

Ha most youtube partner vagyok később megtudom változtatni az adataimat?

Figyelt kérdés
Nem vagyok én még 18 csak 15 viszont pl partner vagyok csak nem az én adataimmal hanem pl anyám adataival.Mikor betöltöm a 18-t akkor meg lehet változtatni az adatokat vagy rá kell írni a partnerségre ilyen dolgokért?

2013. aug. 12. 10:48
 1/3 anonim ***** válasza:
Tudtommal adatokat nem lehet megváltoztatni.
2013. aug. 12. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Hát fogalmam sincs, de nyugodtan lehettél volna a saját adaiddal is YouTube partner, csak kellett volna a szüleid aláírása.
2013. szept. 14. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Nem vagyok partner ott van h pl szóval például:D Szóval hogyha 18 alatti vagyok lehetek partner csak kell az aláírás a szüleimé is amit majd be kell scannelni és átküldeni stb...

És akkor a bankkártyával mi a helyzet vagyis a paypal-el mert ez a goodlike sincs 18 éves partner és kapja a pénzt,luckey is machinima partner és ő is kapja de asszem neki saját paypal-je van.18 alatt lehet bankkártyát csinálni?Ott kell legyenek a szüleid és lehet kártyát csináltatni?

2013. szept. 14. 14:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!