Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Facebookosok, miért van az...

Facebookosok, miért van az hogy lájkoktól függ az életetek? Miért lesztek "depisek" ha nem lájkolják a képeteket sok százan?

Figyelt kérdés

Én is fent vagyok facebook-on,viszont nem függ az életem attól hányan lájkolják akár a profilképem akár más képem/bejegyzéseim!

Sőt ha nem is lájkolják a képem,nem dől bennem össze a világ,nem leszek kevesebb tőle mint ami vagyok!

Sokaknak meg attól függ az élete,ha sokan lájkolják szerintük menő,ha meg kevesen vagy senki majdnem hogy meghalnak,és itt panaszkodnak!Tisztelet a kivételnek!



2013. aug. 13. 08:41
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Engem csak az zavar, ha egy bizonyos személy nem lájkolja. Pontosabban úgy fogalmaznék, hogy akkor örülök, ha Ő lájkolja. Ha nagy ritkán kiteszek valamit, akkor az direkt olyan, amit neki szánok, bár megosztom az összes ismerősömmel.
2013. aug. 13. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Persze oké ez érthető,de ha valaki naponta több képet rak ki vagy zenét,és nem lájkolja ismerőseinek fele,már a halálán van..mert nem tartják szerinte jó srácnak/csajnak...amit szerintem nem lájkokba kellene mérni!Nem attól lesz több az ember ha 200-valahányan lájkolják minden hülyeség!
2013. aug. 13. 09:09
 3/4 anonim ***** válasza:
Kicsi az e-pénisz, és az nem jó.
2013. aug. 13. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen ugyanaz vagyok, mint az első válaszoló!:)
2013. aug. 13. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!