Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Szerintetek az gáz, ha Faceboo...

Szerintetek az gáz, ha Facebookon nincs 1000 ismerősöm, és nem rakok fel csak magamról 50 fényképet?

Figyelt kérdés
Már én érzem rosszul magam, hogy csak olyannak jelölök vissza, akit tényleg ismerek, meg akarom vele tartani a kapcsolatot.

2013. aug. 13. 12:29
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Gáz? Mért lenne gáz? A mostani facebookosok WC-n ülve is azt nyomják, szarás közben is új képet töltenek fel, de ez a gáz, nem az, hogy nincs 50 képed, 1000 ismerősöd
2013. aug. 13. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 Mysticista ***** válasza:
az a gáz, ha fészbukozol
2013. aug. 13. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
100%
Haha nekem 100 sincs. Sőt van néhány olyan ember akit jó előre letiltottam, nehogy be tudjon jelölni mert nem vagyok kíváncsi rá egyáltalán :)
2013. aug. 13. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Igen, facebookozom. Mert van olyan ismerős, akit itt érek el, és nem kell felhívnom meg sms-t írnom neki pl.

Meg sokszor ha iskolával, munkával kapcsolatos információra van szükségem, azt innen tudom meg. Azért hasznos is tud lenni. Csak azt nem értem, fűnek-fának miért jelöljek vissza, hogy utána olvashassam a retardált dolgait: "esik az eső", "ma rántott húst ettem" "valaki üzit" stb.

2013. aug. 13. 12:49
 5/11 anonim ***** válasza:

Az a gáz, ha gáznak érzed.

G.

2013. aug. 13. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Elmondom én, hogy használom az FB-t:D Amikor suliba jártam volt 2FB-m az egyiken csak azok voltak fen akiket random bejelöltem +a suliból az ismik(tartani kellet velük a kapcsolatot a suli miatt)(kb. 100fő). A másikon pedig a barátaim vannak(5 ember), és ennyi. Amikor vége lett a sulinak, akkor a sulis akkom töröltem, és így meg szabadultam a f@aszságaiktól is. Elég ha az igazi barátaidnak fenntartasz egy privát fb-t, és tudsz velük kommunikálni, minden más felesleges, és gáz.
2013. aug. 13. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
Igen, húzz zacskót a fejedre, ne is lépj ki otthonról és mondj el legalább három miatyánkot.
2013. aug. 14. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

6-os válaszoló!

Ez nem is olyan rossz ötlet!


Igazából úgy értettem, hogy jogosan néznek-e bunkónak, ha olyannak nem igazolok vissza, akik ilyen alapon jelölnek, hogy például 3 éve járt a szomszédom unokatesójával..

2013. aug. 14. 08:06
 9/11 anonim válasza:
És az enyém nem jó? 7-es vagyok. Most megsértődtem. :)
2013. aug. 14. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Nem lenne semmi baj a facebookkal, ha úgy használná mindenki, ahogy kell.

De ha egy jelképes összeget fizetni kellene minden megosztásért, meg hozzászólásért, az is már sokat javítana a helyzeten.

2013. aug. 14. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!