Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Vettem egy okostelefont, és...

Vettem egy okostelefont, és ha csak megnézem az időt rajta, vagy valamit használok, egyből online-nak jelez facebookon, és még sokáig ott is marad a zöld pötty a nevemnél, hiába nem is a facebookot használom akkor. Ki lehet ezt valahogy kapcsolni?

Figyelt kérdés

Mindig mondják az ismerősök, hogy "mert egész nap facebookon lógsz, mindig látlak fent", közben pedig csak a telefonom szórakozik.

Mással is van ilyen?

Az ismerőseimnél csak mobil-ikont látok, és kiírva azt, hogy hány perce/órája voltak aktívak.


2013. aug. 13. 12:48
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Lépj ki a facéból.
2013. aug. 13. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
nekem is fentvan össze vissza de leszarom ki mit mond
2013. aug. 13. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
de ha kilépek, akkor is fog jelezni, ha üzenetet kapok közben?
2013. aug. 13. 13:11
 4/6 anonim ***** válasza:
80%

Akkor nem. Tudod, ha az üzenetekről értesítést szeretnél, akkor bizony online kell lenned. Szóval a telefonod nem szórakozik, te valóban egész nap a fészbúkon lógsz. :)

G.

2013. aug. 13. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
a barátomat nem jelzi online-nak, csak a mobil-ikon van a neve mellett, és mégis jelez a telefonja, ha kap üzenetet, és ha azt megnyitja-megnézi, akkor vált zöld pöttyre. :D
2013. aug. 13. 13:27
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Esetleg kapcsold ki a chatet, hátha segít.

G.

2013. aug. 13. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!