Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Internet bekötése telefon/tv...

Internet bekötése telefon/tv nélkül?

Figyelt kérdés
Szeptembertől új lakásba fogok költözni, ahol nincs most internet (de az előző család köttetett be). 2-en fogunk bent lakni, mindkettőnknek laptopja van, így wifire lenne szükségünk, de a mobilnettel már megjártuk. Az lenne a kérdésem, hogy hogy működik ez az egész, minek kéne utánajárnom, hol, és melyik szolgáltatót ajánlanátok?

2013. aug. 13. 19:20
 1/5 coopper ***** válasza:

Szia.


Szerintem minden szolgáltatónak van ilyenje (A kábelesek közül az UPCnek és a DIGInek biztosan van csak internetje, bár gondolom mindkettőnél csomagban olcsóbb lenne), ha viszont ADSL-re vonatkozik a kérdés, akkor a "csupasz ADSL"-nek nézz utánna.


Sok sikert.

Üdv.

2013. aug. 13. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ.

Már csak az a kérdésem maradt, hogy meg lehet-e úgy oldani ezt a wifis rendszert, hogy ne kelljen semmilyen kábelt belekötni a gépbe, mert csak laptopunk van, és az én szobámban tudnánk csak elhelyezni a routert, így ha én nem vagyok ott hétvégén, akkor a lakótársamnak a szobámba kéne bemennie mindig, ha netezni szeretne. Ez kiküszöbölhető, vagy nem?

2013. aug. 21. 19:44
 3/5 coopper ***** válasza:

Szia.


Persze, több megoldás is van :


1. Hosszabb UTP kábbellel a Router kitehető az előszobába/folyósóra/konyhába/erkélyre, stb.


2. Nem kapcsoljátok ki a routert (megy egésznap - nem olyan sok a fogyasztása)


Sok sikert.

Üdv.

2013. aug. 22. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a segítséget!
2013. aug. 22. 13:25
 5/5 anonim válasza:
Háááát nem is tudom, azt ajánlom ami nektek bevállt, vagy amit szeretnétek kipróbálni. Szerintem köttessétek be a tv-t is mert mi a baj abban hogy van?? Sok érdekes tv műsor van. Mobil internetet semmi képpen ne használjátok, 1. írtó drága laptopra és azámítógépre is mert annak több kell, 2. könnyen lefogy, és 3. nagyon rossz minőség és nem mindenhol lesz a lakásban.
2020. jan. 19. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!