Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Facebook-on hogyan és hol,...

Facebook-on hogyan és hol, melyik beállításnál tudom korlátozni azt, h egy adott célszemély ne láthassa, h én kiknek lájkolom a fényképét? Válaszotokat előre is megköszönném!

Figyelt kérdés

Azaz én láthatom, h lájkot nyomtam egy képre és ki is írja az adott kép alá, viszont 1 bizonyos célszemély ne láthassa azt, h én azt a képet like-oltam. Ez az adott személy legfeljebb csak azt hihetné, h azért nem látja a kép alatt a lájkot, mert h töröltem a tetszikelést, viszont én nem törölném, csupán azt akarom, h ő ne lássa.


Párommal együtt élünk, és tudjuk egymás Fb jelszavát. Nemrég megnéztem a Tevékenységnaplójában, h lájkolta egy csaj fényképét, aki nem mellesleg közös ismerősünk. Az ő adatlapjába belépve a csaj fényképe alatt látható a lájkja, viszont hogyha a saját adatlapomba belépve nézem meg a képet, nekem már nem mutatja, h párom is tetszikelte (nincs ott a neve).



2013. aug. 13. 20:07
 1/3 anonim ***** válasza:

Fogaskerék, Fiókbeállítások,

bal oldalt) Idővonal és megjelölés, Ki láthatja, hogy mások mit írnak az idővonaladra, Szerkesztés.

Itt bármit beállíthatsz, bárkit kizárhatsz. A lájkolás ugyanaz, mintha írna valaki az idővonalra.

2013. aug. 13. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod!
2013. aug. 17. 00:46
 3/3 anonim ***** válasza:

Persze ezzel csak azt tudod szabályozni, hogy a saját faladon lévő képeket ha lájkolja valaki, azt ki láthassa.

Tehát a csaj állította be úgy az oldalát, hogy te ne láthasd a lájkokat.

Ha te lájkolsz egy képet, akkor a percről percre rovatban azt minden ismerősöd látja, akinek a hírfolyama úgy van beállítva az még ott is.

2013. aug. 17. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!