Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Akiknek van twittere és jól...

Akiknek van twittere és jól ismerik! Hogyan lehet megtekinteni a legrégebbi tweeteket is?

Figyelt kérdés
Mert egy twitter oldalnak, amelynek volt vagy 40 000 tweetje kerestem valamilyen nagyon fontos tweetet, tekertem le folyamatosan és egyszercsak egy bizonyos tweetmennyiségnél megállt, nem mutatott többet... hogyan lehet bármilyen régi tweeteket visszatekinteni?? van valamilyen oldal vagy módszer ami segít megmutatni a legrégebbit is vagy azokat sehogy se lehet már megnézni mert elvesztek?

2013. aug. 14. 23:17
 1/6 anonim válasza:
Sajnos ezzel a problémával már én is találkoztam, és az a helyzet, hogy sehogyan sem. Ahogyan görgeted lejjebb és lejjebb a lapot észreveheted, hogy közben berreg/tölt a winchestered. Ez azért van mert minél tovább görgetsz az oldalon annál több memóriát vesz le a gépedből. Ez egyszer csak elfogy és az újabb twittek betöltése megszűnik az oldalon.
2013. aug. 14. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
huhh akkor ez baj.. :/ olyan idegesítő ilyenkor, mert nagyon régi fontos infot tartalmaz, de azért köszi a segítséget, jó tudni hogy sokban hibás a winchester...
2013. aug. 14. 23:51
 3/6 anonim válasza:
Inkább a memória tartomány. Én 5gb memóriával az NFL twitterén kb 30 ezer twittig tudok eljutni, utána vége sajnos.
2013. aug. 15. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
köszi! :) akkor csak a memória... viszont bocsi hogy rákérdezek erre, de nem vagyok a számítógépes fogalmakkal annyira otthon, mit jelent az NFL??
2013. aug. 15. 00:10
 5/6 anonim válasza:
Az NFL nem számítógépes forma, ez egy sportág, pontosabban liga. Natioanal Football League, az Amerikai futball elsőosztályú ligája. :) [link]
2013. aug. 15. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
ohh, akkor már ezt is tudom! :) köszönöm!
2013. aug. 15. 23:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!