Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Facebookon miért csak a...

Facebookon miért csak a hozzászólásokat lehet szerkeszteni? Az önálló bejegyzéseket miért nem?

Figyelt kérdés

2013. aug. 15. 08:24
 1/3 anonim ***** válasza:

Mert mindenki ahhoz szól hozzá. Jól is néznénk ki, ha egy válasz után megváltoztatnád a kérdést.

Cserébe elrejtheted, vagy törölheted az egészet.

2013. aug. 16. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
De pl. ha csak egy szót rosszul írtam, azt miért nem lehet kijavítani úgy, hogy ne kelljen törölni az egész bejegyzést? Egyébként köszönöm a választ!
2013. aug. 17. 09:06
 3/3 anonim ***** válasza:

Pont azért, amit írtam, mert ennyi erővel akár úgy is átírhatnád, hogy teljesen megváltozhatna az értelme.

Néha persze jó lenne nekem is, elég rossz, mikor az ember utólag észreveszi az elírást.

A hozzászólásokban pótolhatod, vagy jelezheted azt, amit nem jól írtál, tudom ez már nem az igazi.

2013. aug. 17. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!