Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Minecraft Bukkit szervert...

Minecraft Bukkit szervert akarok készíteni de nem találom a modemem gyártójának a web lapját (Scientific Atlanta) ahova be kell írni a felhasználónevet és a jelszót! Ez hol vaN?

Figyelt kérdés
A barátomnak is van CraftBukkitos szervere de neki TP-link es a modeme és beír egy IP-t a keresőbe majd előjön egy ki ablak ahova beírja a felhasználót meg a jelszót és el tudja indítani a szervert.nekem pont ez az oldal nincs meg de kellene.Tudtok egy lionket küldeni?

2013. aug. 15. 14:05
 1/3 anonim ***** válasza:

Végre kitiltották aki kötekedett...


Míg a routerek címe 192.168.1.1, addig a modem 192.168.100.1 szokott lenni általában, nekem a Sc. Atlanta címe az utóbbi amin bejön.


Viszont a modem nem router, míg a tp-link eszközök azok, a modem egy adott gépet szolgál ki, míg a router több eszközre való csomagelosztásért felel, illetve a különböző IP-címek kiosztásáért.

Ha csak modemed van, akkor azt a címet kell használnod amit a szolgáltató kiosztott, és azt a modem beállításaiban nem fogod látni.


Egy futtatás/cmd után a feladatkezelőbe írva: ipconfig/all parancs után láthatod hogy mi a címed. Mivel valószínű hogy nem statikus lesz hanem dinamikus, elképzelhető hogy az akár minden kapcsolódásnál mást mutat, így nem biztos hogy tudnának rád kapcsolódni.

2013. aug. 15. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
de nekem behoz egy oldalt de ott hogy tudok szervert készíteni?? mert csak infókat ír a modememről!
2013. aug. 16. 10:11
 3/3 anonim ***** válasza:
Modemen nem tudsz szervert futtatni....
2013. aug. 16. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!