Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Facebookon egy cég oldalán...

Facebookon egy cég oldalán lévő bejegyzéshez tett hozzászólásomat törölheti a cég?

Figyelt kérdés

Tehát a cég facebook oldala,

ott megosztottak egy képet,

ehhez többen hozzászóltunk,

én is hozzászóltam, kétszer is, amire a cég válaszolt is ott.

Utána újra írtam valamit, ami nem túl előnyös a cégnek.

majd eltűnt mindenki hozzászólása...


Tényleg tudja törölni a cég az emberek hozzászólását?

Félre ne értsétek, nem volt trágár, csak éppen nagyon igaz és őszinte, ami nem jó a cégnek, tehát nem a facebook moderálta ki vagy ilyesmi.


Tehát lehet ilyen tényleg?

(Annyira nem ismerem még a facét...)



2013. aug. 15. 15:43
 1/4 anonim ***** válasza:

Most hozzá tudnál szólni?

Mert legtöbbször azt csinálják, hogy ilyenkor téged tiltanak le arról, hogy lásd a bejegyzéseket és hozzászólhass.

2013. aug. 15. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A saját oldaláról eltűntetheti, ami neki nem tetszik. Pl ha mennének trollok is.. Érted!:D Ha az ő oldalára vki olyat ír ki, ami neki nem tetszik, szerintem bárki törölheti a hozzászólást. Én am nem tom, nincs is FB-m.
2013. aug. 15. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Legutóbb amikor néztem, ott volt a hozzászólás lehetősége...

A többiek írása sincs ott.

Egyébként mint felhasználó törölnek, vagy IP-cím alapján?

2013. aug. 15. 16:14
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem mint felhasználót, de szerintem a cég oldaláról mindenkit le lehet valszeg tiltani.
2013. aug. 15. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!