Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Facebook letiltás feloldásakor...

Facebook letiltás feloldásakor újra kell jelöljön?

Figyelt kérdés
Ismerőse voltam amikor letiltott. Ha feloldja, újra be kell jelölnie vagy automatice ismerősök leszünk megint? Amíg le vagyok tiltva látja a lapomat? (Mivel ha máshol nem a feloldásnál az idővonalamra tud kattintani anélkül h feloldjon.)
2013. aug. 15. 21:38
 1/2 anonim ***** válasza:
Amég fel nem oldja, nem látjátok egymást. Ha feloldotta, csak akkor lesztek ismerősök automatikusan, ha ezt beállította letiltásnál.
2013. aug. 15. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Ezt külön be kell állítani?


Mert ugye ha egy pillanatra megnyitja az adatlapját a "nem elérhető tartalom" előtt akkor látszik hogy pipa + friends, nem "add friend". Ezért nem tudom ha felold mi lesz? :( nem hiszem h szarakodott ilyesmivel szerintem csak letiltott az ismerettség közben, nem törölt előtte.

2013. aug. 15. 21:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!