Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogyan tudok belépni a Firefox...

Hogyan tudok belépni a Firefox-ba, hogy az online felhasználómhoz szinkronizálja a böngésző beállításait?

Figyelt kérdés
Nem a "Sync" beállításra gondolok, mert ez több eszköz közötti szinkronizációt tesz lehetővé, pl. PC + Mobil. Én csak PC-n használok Firefox-ot, és csak a beállításaimat akarom elmenteni, hogy ha pl. újratelepítem a gépet, akkor ne vesszenek el az adatok, jelszavak. A Chrome ezt gyönyörűen tudja!

2013. aug. 16. 09:57
1 2
 1/12 soccerway ***** válasza:
Pedig erre kell haszálni Sync-et, ami hasonlóan működik mint a chrome-nál, kell egy fiók és ha belépsz, betölti a beállításaidat, ha nem akarod ezt használni akkor meg vagy kézzel mented ki a mozilla rejtett mappáját, vagy használsz egy külön programot ami ezt megteszi.
2013. aug. 16. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Ok, akkor erre hogyan tudom használni a Sync-et?

Amikor azt mondom neki, hogy "Van már fiókom", akkor válasszam a "Nincs nálam az eszköz"-t?

Ezután meg kér valami "Helyreállítókulcs"-ot, amit nem tudok, hogy micsoda...

2013. aug. 16. 12:10
 3/12 soccerway ***** válasza:
Amikor csinálod a fiókot ad egy kulcsot amit meg kell őrizni mert az kell a belépéshez az új eszközön. Ez a kulcs megnézhető és újragenerálható a régi fiókban a sync beállítások lenyíló menüjében.
2013. aug. 16. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Mi az a "régi fiók"?


Beléptem ezen az URL-en:

[link]


Semmi használhatót nem látok...

2013. aug. 16. 12:58
 5/12 A kérdező kommentje:

Valaki?


Ha esetleg valaki tudja, hogy a megoldást, akkor írja már le azt konkrétan, pl., hová lépjek be? Mire kattintsak?


Nem vagyok hülye, ne érts félre, de eddig vagy 3 oldalon beléptem már a firefox felhasználómmal, és sehol nem láttam olyan lehetőséget, aminek köze lett volna ahhoz a kulcshoz...

2013. aug. 16. 16:08
 6/12 soccerway ***** válasza:
Előbb olyan opcióról írtál hogy van már fiókod, ezek szerinte nincs. Akkor viszont a fenti menüből kiválasztod a syncet. csinálsz egy új fiókot és lesz helyreálító kulcsod is. Ha megvan a sync akkor jöhet az a rész az új üres böngészőben, amit a 2. hsz-ben írtál. Be kell lépni és beírni a helyreállító kulcsot. ezután mindent szinkronizálni fog.
2013. aug. 16. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

B. szki!!

"eddig vagy 3 oldalon beléptem már a firefox felhasználómmal"


Mi az, hogy "ezek szerinte nincs" fiókom??????


De mostmár tényleg azt gondoltam, hogy én vagyok a hülye, és a firefox felhasználó, az nem is a fiók, ezért megpróbáltam regisztrálni, azt írja az e-mail címemre, hogy már "használatban van".


Tehát van fiókom!! Azt írjátok már le, hogy milyen URL-en lépjek be, és ott mire kattintsak! Mert amit eddig leírtatok, azzal nem mentem semmire! = ahová eddig be sikerült lépnem a firefox felhasználómmal, ott nem volt olyan menüpont, amit írt a hozzászóló...

2013. aug. 19. 15:12
 8/12 soccerway ***** válasza:
akkor keress erről egy videót jutubon, ha ennyire nem vágod.
2013. aug. 19. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Öcsém, te megint sokat segítettél...
2013. aug. 21. 07:53
 10/12 soccerway ***** válasza:
Nem mindenkin lehet.
2013. aug. 21. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!