Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Telenor hipernet ha jól...

Telenor hipernet ha jól értelmezem korlátlan?

Figyelt kérdés

Tehát ha 2 évre előfizetek a Hipernet Mediumra, ahhoz kapok havi 2300Ft felhasználható összeget extra kedvezményre, a "Korlátlan böngészés és e-mail" extra pedig 1800 Ft. Tehát elméletben havi 5ezerért (vagy ha Active, akkor kis ráfizetéssel 4180-ért) korlátlan internetezés?


(Azt tudom hogy videó/letöltés nem ingyenes tartalom)


2013. aug. 16. 10:17
 1/3 A kérdező kommentje:

És még az a kérdésem lenne, hogy a következők közül melyik igaz:


A) A havidíjba foglalt adatforgalmi keret felhasználása után már csat emailezni meg böngészni tudok


B) Emailezés és általuk megfogalmazott böngészés nem számít bele a forgalmi keretbe, tehát azt ténylegesen mondjuk Youtube videók nézésére használhatom fel?

2013. aug. 16. 10:21
 2/3 anonim válasza:

Nekem Telenor Hipernet 3G mobilinternetem van, ha a fel és letöltés mennyisége meghaladja a 3 GB-ot, úgy belassítják utána h semmit nem tudsz már megnézni mondjuk a YouTube-on, de böngészni azért tudsz, még ha kicsit lassabban is. A mai világban 3 GB nagyon kevés, ha 2 napig klipeket nézegetsz a YouTuben, már meg is van a keret. Van havi 1-2 film és semmi más nincs mellette. De h például letölts egy ingyenes online játékot (pl. Jade Dynasty), az már esélytelen, hisz alapból több giga.

Bárcsak tényleg lehetne korlátlan internetünk, csak itt sajnos nincs se telefonvonal, se kábeltévé úgy h marad a mobilnet. :/

Amúgy az idén februárig tényleg korlátlan volt, bármit megnézhettél, letölthettél korlátlanul, csak utána korlátozták így le. Remélem néhány év múlva fejlődik a technika és engednek nagyobb keretet is, vagy lesz olyan szolgáltató aki tényleg korlátlan internet hozzáférést biztosít, nem szórakozik ilyen 3 GB-os limittel.

2013. aug. 20. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Hát igen. Én teszt céljából kipbáltam, hogy naponta mennyi adatforgalamt generálok. 500MB csak úgy összejhön, hogy nem töltök le semmit, nem nézek Youtube videót. Ez azt jelentio hogy a 15GB-os csomagban pont kihúznám hónap végéig, de arra meg nincs pénzem.
2013. aug. 21. 08:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!