Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogyan tudom egy Facebook...

Hogyan tudom egy Facebook oldal idővonalán az összes korábbi bejegyzést megtekinteni?

Figyelt kérdés
Amikor rámegyek egy oldalra, akkor az adott oldal bejegyzéseit hiánytalanul csak addig jeleníti meg, amíg a legörgetéssel el nem érek addig a pontig, hogy "korábban a 2013 évben". Innentől csak a korábbi bejegyzések töredéke érhető el. Törölve nem lettek, mert amikor egy pl.: március 7-én lementett bejegyzés linkjét másolom be, akkor az rendesen megjelenik. Az idővonal mégsem mutatja. Az összes számomra jelen pillanatban szükséges oldalnál ez a helyzet. Mit kell tennem, hogy az összes bejegyzést mutassa az idővonal?

2013. aug. 17. 12:13
 1/2 anonim ***** válasza:

A borítóképed mellett van az, hogy Most, 2013, 2012, stb.

Ha ott egy évre rákattintasz, akkor kinyílnak a hónapok is. Ott van minden, ne ijedj meg nem tűnt el semmi.

2013. aug. 17. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Saját oldalamnál tényleg így van, meg ahogy látom személyes profiloknál is, de "rajongói oldalaknál" (tehát, ahol like-olni kell az oldalt), ott csak éves bontás van. És miután bejön ez a "korábban a 2013 évben" címke, onnantól csak egyes bejegyzések jelennek meg. Itt hogyan tudom elérni, hogy az összes bejegyzést mutassa?
2013. aug. 17. 12:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!