Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Nyílt nCore regisztráció?

Nyílt nCore regisztráció?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy sok helyen volt már erről szó, hogy kamu, de egy közeli ismerősöm küldött egy linket rá. Gondoltam megpróbálom. Regisztráció után kiírta, hogy sms-t kell küldenem 160 Ft/ 90 nap, hogy teljes körű tag lehessek vagy valami ilyesmi. Az sms-t nem küldtem el, mert közben láttam, hogy nem a hivatalos nCore oldalon vagyok... Arra lennék kíváncsi, hogy vajon elévülhet-e ez a regisztráció (mert ahogy láttam törölni nem lehet), vagy az itt megadott e-mailcímet és a jelszót megváltoztassam más helyeken, mert esetleg károm származik belőle...?


Válaszokat előre is köszönöm.


2013. aug. 18. 11:27
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Nem szoktak a regisztrációk elévülni, maguktól megszűnni. Vagy önként törölheted magad az oldalakról, vagy ott marad a profil.


Alapból nem teljesen biztonságos ugyanazt a jelszót használni mindenhol, de egy ilyen alacsony megbízhatóságú oldalon már lehet kockázata. Az e-mail címed csak arra jó hogy eladják egy spam-adatbázisba, de ha a jelszavadat tudják akkor pár népszerű oldalon megpróbálkozhatnak vele, és rossz lenne ha amiatt férnének hozzá személyes dolgokhoz, mert a jelszó mindenhol azonos.

2013. aug. 18. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Pintér Ádám válasza:
nCoren nincs és nem is lesz nyílt regisztráció.
2013. aug. 26. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!