Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » A MySpace megbízható?

A MySpace megbízható?

Figyelt kérdés
Ti használjátok ezt a közösségi oldalt? Úgy hallottam, Amerikában nagy sikere van ennek az oldalnak. Én is szeretnék rá regisztrálni, csak nem tudom, hogy elég megbízható-e. Remélem nincs tele mindenféle hackerrel, akik feltörik a fiókomat. A válaszokért előre is nagyon hálás vagyok :) (Légyszíves normális válaszokat adjatok, ne hülyeségeket írjatok!! Köszönöm!!)

2013. aug. 18. 11:32
 1/5 anonim ***** válasza:

Én évek óta használom, nem volt vele semmi gondom.

Azért kedvelem, mert rengeteg zenekar van fent, ha ismerősnek jelölöd őket akkor mindig látod a friss zenéket, klipeket, hol fognak fellépni...

2013. aug. 18. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Okés, értem, Köszönöm a gyors választ :) (Megy a zöld pacsi)
2013. aug. 18. 11:46
 3/5 A kérdező kommentje:
Közben regisztráltam rá, de minden csak angolul van. Mondjuk én megértem az angolt, rendesen beszélem is, napi szinten használom. Magyar változata nincs, azaz magyarul is el lehet érni ezt a oldalt, úgy mint pl. a Twitter vagy épp a Facebook-ot?
2013. aug. 18. 20:24
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem lehet, nincs magyarul.
2013. aug. 19. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm :)
2013. aug. 19. 11:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!