Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Beletekerek a Youtube-s...

Orbit-titkosnév kérdése:

Beletekerek a Youtube-s videóba, és "leblokkol" a netem?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Amikor Youtubezok és beleszeretnék tekerni, akkor így megáll a videó és "leblokkol" a netem (azaz olyan, mintha nem is lenne netem, de mutatja h van, és tölt az oldal, de nemtöltbe, ha más netre csatlakozok ott alapbol ez lesz, míg ujra nem inditom a gépemet) Mi lehet ennek az oka? A válaszokat köszönöm előre is!
2013. aug. 18. 17:42
 1/7 anonim válasza:
Segíteni sajnos nem tudok, de a válasz engem is nagyon érdekelne, mert az utóbbi időben egyre gyakrabban fordul elő nálam is, és tényleg elég zavaró...
2013. szept. 2. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Scofield007 ***** válasza:

Nekem úgy oldódott meg, hogy újra raktam a gépet. Ha AVG-t használsz, akkor a Megnyitod-Beállítások-Speciális beállítások-Webes böngésző védelme-Online szűrő. Ott kiveszed a pipát az "AVG gyorsító engedélyezése" előtt.

Nekem azóta nem csinálja. Remélem tudtam segíteni.

2013. szept. 3. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Ohh, AVG-t használok, mindjárt meg is csinálom, köszi
2013. szept. 3. 19:46
 4/7 Scofield007 ***** válasza:
Sikerült?
2013. szept. 4. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Sikerülni sikerült megcsinálni az AVG-t, csak nincs netem, és a suliból tudok írni ygy nemtudom, hogy tényleg müködik-e.
2013. szept. 5. 05:30
 6/7 Scofield007 ***** válasza:

Ha az AVG beállítások után még sem jó, akkor van még egy módszer, ha Chrome-ot használsz. A böngészősávba beírod: chrome://plugins/ Ott általában a legelső az "Adobe Flash Player". Ott találnod kell 2 fájlt. Amiben ez van "Hely" címszó mellett: "C:\Program Files\Google\Chrome\Application\29.0.1547.66\PepperFlash\pepflashplayer.dll"

Ezt kapcsold ki, mert ez a Chrome beágyazott "Flash Player"-e. Én mindkettőt megcsináltam (AVG+ ez a plugines dolog), biztos ami biztos.

2013. szept. 7. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Szia! Sikerült az AVG-s köszönöm :)
2013. szept. 10. 21:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!