Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Mail küldés hiba, de mitől?

Mail küldés hiba, de mitől?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Mostanában sokat levelezek egy ismerősömmel, aki külföldön él. tegnap óta azonban mikor levelet akarok küldeni, ezt az üzenetet kapom vissza:


Technikai részletek állandó hiba: Google megpróbálta az üzenet, de ezt elutasította a szerver a címzett tartományhoz yahoo.com által mta7.am0.yahoodns.net . [98.138.112.33]. A hiba, hogy a másik szerver a következő: 554 szállítási error: dd Ez a felhasználó nem rendelkezik yahoo.com számla


Ez mitől van?


Előre is köszönöm a válaszokat!



2013. aug. 19. 12:21
 1/2 anonim ***** válasza:

Fura, hogy a Google átnyomja a hibaüzit a Translate-en... ritka ronda. :D


Google-öztem 2 percet, az alábbi tippeket láttam az 554-es hibakód megoldására:

- valakinek újraküldéskor már nem volt gond

- valakinek sikerült a webes felületet használva elküldenie

- valakinek megoldódott úgy, hogy a levél formátumát HTML-ről sima szövegre (plain text) állította

- a hibaüzi leírásában olyat láttam, hogy a levél megsértheti a Yahoo szabályait

2013. aug. 19. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Jah és lemaradt:

- ez lehet még időszakos hiba a Yahoo szerverén, szóval pár óra/nap múlva lehet hogy menni fog

2013. aug. 19. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!