Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Van olyan program, ami nehezít...

Van olyan program, ami nehezíti a vezeték nélküli internethez való hozzáférést?

Figyelt kérdés

Nemsokára ki lesz cserélve a netünk egy jobb és kicsivel olcsóbb csomagra. Eddig modemünk volt, a másik csomaghoz router-t fogunk kapni. Sajnos az ablakunknál szoktak mindig ülni és bulizni. És itt fogják is valahonnan az internetet. Nekünk szükséges lesz a vezeték nélküli interet, de nagyon nem szeretném, hogy onnantól a miénken lógjanak.

Van erre valami jó megoldás? Annyit tudok, hogy amit most fognak, az másképp lett megbuherálva, az konkrétan a lakásból. Nyilván ide nem fogok beengedni senkit, de ezen kívül van valami megoldás erre?



2013. aug. 19. 15:55
 1/4 anonim ***** válasza:

[link]


valtogatsd a titkositast...

2013. aug. 19. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi! Majd jobban átolvasom amikor esedékes, úgy is akkor értem meg igazán.
2013. aug. 19. 16:29
 3/4 P.O.C. ***** válasza:
A mindegyik Wi-Fi routerben számos lehetőség van a kapcsolat titkosítására. MAC szerinti szűrés, jelszóval való védelem pl. WEP, WPA titkosítások, A Wi-Fi hálózati név (SSID) elrejtése, stb..
2013. aug. 21. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Azt tudom, hogy lehet jelszóval védeni. De a többihez nem értek, az életben nem volt közöm még router-hez. De manapság már nem túl nehéz feltörni a jelszót, ezért kérdeztem. :)
2013. aug. 22. 09:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!